Ryterna vs Hidraulinės sistemos (81:51)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 05 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Košmariškai puolime atrodę „Hidraulinės sistemos“ nepasipriešino „Ryternai“

2020 vasario 05 d., Trečiadienis, 19:38 val., peržiūros: 912

Trečiadienį, vasario 5 d., Kauno energijos sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Ryterna“ (15-0) ir „Hidraulinės sistemos“ (13-2) ekipų.

Rungtynes „Hidraulinės sistemos“ pradėjo spurtu ir po M. Giedraičio bei V. Grinio tritaškių pirmavo 15:0. Tik vieną metimą iš žaidimo per pirmą kėlinį pataikę svečių krepšininkai pasibaigus kėliniui atsilikinėjo 22:4.

Ir toliau sunkiai puolime taškus rinkę „Hidraulinės sistemos“ ekipos krepšininkai antrame kėlinyje leido šeimininkams dar labiau nutolti ir tik S. Klimkevičiaus tolimas metimas nuo lentos paskutinėmis kėlinio sekundėmis įpūtė šiek tiek gyvybės svečiams. Po dviejų kėlinių – 41:20.

Trečiasis kėlinys prasidėjo penkiais paeiliui T. Vasiliausko taškais, tačiau kėlinio pabaigoje dar vieną spurtą, kurį paženklino A. Kručo dėjimas, surengę „Ryternos“ krepšininkai dar labiau įtvirtino savo pranašumą – 65:33.

Ketvirtame kėlinyje „Hidraulinės sistemos“ šiek tiek apmažino savo deficitą. Galutinis susitikimo rezultatas 81:51 (22:4, 19:16, 24:13, 16:18).

V.Grinis („Ryterna“):

„Treneris niekada negali būti patenkintas komandos žaidimu, bet šiandien tris kėlinius žaidėm taip kaip ir buvome suplanavę. EIlinis signalas jaunimui, kad veteranai traukia komandą.“

Penkiese žaidę “Hidraulinės sistemos“ sutriuškino „Nemunas“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 19:33 val.)Įmonių lygoje: „Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Omega“ (2020 sausio 17 d., penktadienis, 01:03 val.)„Hidraulinės sistemos“ pranoko „TransUnion“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 18:33 val.)Antroje pusėje atsibudusios „Hidraulinės sistemos“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Telia“ ekipą (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 18:27 val.)Po atkaklios kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Plastena“ ekipą (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 21:47 val.)Antroje rungtynių pusėje „Hidraulinės sistemos“ įrodė pranašumą prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 spalio 20 d., sekmadienis, 21:53 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai nugalėjo „Raben Lietuva“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 23:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė „Nemuną“ (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 19:19 val.)Atkaklioje kovoje „Hidraulinės sistemos“ išplėšė pergalę (2020 rugsėjo 29 d., antradienis, 21:48 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Telia“ ekipa (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)