Remza vs Ulmas (83:60)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 06 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

„Remza“ pasiekė pergalę triuškinamu rezultatu

2019 lapkričio 06 d., Trečiadienis, 20:27 val., peržiūros: 887

Lapkričio 6 dieną, 19:15 val., Šv. Kazimiero mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Remza“ (šeimininkai) ir „Ulmas“ (svečiai). Šį vakarą intrigos nebuvo, dar iki ilgosios pertraukos šeimininkai susikrovė solidų pranašumą ir tiesiog sutriuškino savo varžovus. Rungtynės baigėsi rezultatu 83:60 (27:10, 21:14, 19:17, 16:19).

„Remza“ labai galingai pradėjo rungtynes ir jau pirmomis minutėmis susikūrė dviženklį pranašumą. Šeimininkai puikiai išnaudojo savo jėgą po krepšiais, o svarbiausia labai gerai saugojo savo krepšį. Skirtumas augo ir vėliau, tiesa, „Ulmas“ jau rado būdų pelnyti taškus ir sužaidė keletą neblogų atkarpų. Vis tik „Remzos" pranašumas šį vakarą buvo akivaizdus, o po dviejų ketvirčių jie buvo priekyje rezultatu 48:24.

Antroje rungtynių dalyje „Remza“ jau sumažino savo tempą, o skirtumas nustojo augęs, vis tik distancija tarp komandų ir toliau išliko didelė ir ekipos jau žaidė tik dėl garbės, nes nugalėtojas jau buvo aiškus. „Remza“ sutvarkė formalumus ir pasiekė nesunkią pergalę rezultatu 83:60.

„Remza“ pasiekė pergalę tik po pratęsimo (2020 rugsėjo 16 d., trečiadienis, 22:13 val.)„Remza“ pergalę pasiekė po dviejų pratęsimų (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 21:55 val.)Net 70 kamuolių atkovojusi „Remza“ pasiekė įtikinamą pergalę (2019 lapkričio 15 d., penktadienis, 22:27 val.)„Remza“ įveikė „Cramo“ ekipą (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:55 val.)„Remza“ laimėjo trilerį prieš „Fredos“ ekipą (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Remza“ įtikinamai nurungė „Coca-Cola“ (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 20:49 val.)„Remza“ įtikinamai įveikė „Ulmo“ ekipą (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 18:50 val.)Įnirtingame mače „Coca-Cola“ komandos pergalė prieš „Remzą“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 20:56 val.)„Freda“ pratęsė „Ulmo“ pralaimėjimų seriją iki septynių (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 19:01 val.)„Remza“ rungtynių pabaigoje spurtavo ir įveikė „Festo“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:20 val.)