Coca-Cola vs Cramo (64:59)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 10 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Coca-Cola“ palaužė „Cramo“ (64:59)

2019 lapkričio 10 d., Sekmadienis, 21:26 val., peržiūros: 893

2019 lapkričio 10 d., Sekmadienį, Kauno kolegijos sporto salėje, įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės kuriuose susitiko šeimininkai „Coca-Cola“ ir svečiai „Cramo“.

Rungtynės prasidėjo apylygiai, komandos sunkiai rinko taškus, todėl rezultatas ir buvo panašus (15:14).

Antrąjame kėlinyje komandos kiek pagerino taiklumą, visgi neiviena komanda neparodė didesnio pranašumo, todėl prieš ilgąją pertrauką „Cramo“ sugebėjo tūrėti 1 taško pranašumą (35:36).

Trečiajame ketvirtyje šeimininkai kiek suaktyvino gynybą kas iškarto davė vaisių, išryškėjo „Coca-Cola“ krepšininkų pranašumas, kurie neblogai kovojo dėl kamuolkių ir susikūrė gana solidų pranašumą kaip tokioms nerezultatyvioms rungtynėms (52:43).

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai negalvojo apie skirtumo sumažinimą, tačiau likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos „Cramo“ krepšininkai sugebėjo spurtuoti 8:0, visgi laiko buvo per mažai ir pergalę šventė „Coca-Cola“ krepšininkai rezultatu 64:59 (15:14, 20:22, 17:7, 12:16).

„Coca-Cola“ komandos krepšininkas V.Stočkus:

Sunkios varžybos, strigome ir puolime ir gynyboje, todėl gavosi nerezultatyvios rungtynės, varžovai leido daryti ką buvome suplanavę, tačiau nieko nepataikėme, bet svarbiausia pergalė.

„Coca-Cola“ įtikinamai nukovė „Ulmą“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 22:16 val.)„Coca-Cola“ lengvai įveikė „Ulmo“ ekipą (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 18:47 val.)Permainingose rungtynėse „Coca-Cola“ palaužė „Fredą“ (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 20:36 val.)„Kaunas Metal“ rungtynių gale palaužė „Cramo“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 19:49 val.)„Plastena“ įveikė „Cramo“ ekipą (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 21:44 val.)„Remza“ įveikė „Cramo“ ekipą (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:55 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai įveikė „Glasma Service“ ekipą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:29 val.)„Ryterna“ gana lengvai susitvarkė su „Cramo“ (2020 rugsėjo 10 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)„Freda“ po atkaklios kovos įveikė „Cramo“ (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 22:13 val.)„Remza“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Cramo“ krepšininkus (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 21:27 val.)