Artilerijos batalionas vs Kelių priežiūra (57:65)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 22 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Kelių priežiūra perlaužė rungtynių eigą antroje rungtynių pusėje bei iškovojo pelnytą pergalę.

2020 sausio 22 d., Trečiadienis, 23:03 val., peržiūros: 667

KKL Įmonių Lygos rungtynėse, vėlų trečiadienio vakarą susitiko aikštės šeimininkai Artilerijos Batalionas bei svečiai – Kelių priežiūra. Pirmąjį kėlinį komandos pradėjo žaisdamos greito pobūdžio krepšinį. Užtikrinčiau tritaškius metę šeimininkai anksti išsiveržė į priekį bei savo rankose turėdami rungtynių kontrolę užbaigė pirmą kėlinuką. Antrąjame ketvirtyje rezultatas išsilygino. Savo žaidimą atradę Kelių priežiūros vyrai laikui bėgant sugebėjo persverti rungtynių rezultatą bei į ilgąją pertrauką keliauti su minimalia persvara.

Antroje rungtynių pusėje ekipos nelėtino rungtynių tempo. Kur kas užtikrinčiau trečią kėlinį pradėjęs Artilerijos Batalionas ne tik, kad susigrąžino rungtynių kontrolę, tačiau ir susikrovė solidų, septynių taškų pranašumą. Įpusėjus trečiąjam rungtynių ketvirčiui komandas skyrė vos trys taškai. Skirtumas tarp komandų nepasikeitė iki pat ketvirtojo kėlinio, kuriame po dviejų iš eilės taiklių tritaškių į priekį ir vėl išsiveržė svečių komanda. Taškas į tašką komandos žaidė iki pat rungtynių pabaigos. Nugalėtojas sprendėsi paskutinių minučių metu. Čia šaltesnius nervus išlaikę Kelių priežiūros krepšininkai šventė pelnytą pergalę.

„Artilerijos batalionas“ antroje rungtynių pusėje prabudo ir iškovojo pergalę (2020 sausio 17 d., penktadienis, 21:25 val.)„Kelių priežiūra“ nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją įveikdami „Nemuną“ (2020 sausio 16 d., ketvirtadienis, 19:30 val.)„Kelių priežiūra“ iššvaistė persvarą, bet pergalę išsaugojo (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Kelių priežiūra“ nepasigailėjo „Telia“ ekipos (2020 sausio 30 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)„Ryterna“ antrojoje rungtynių pusėje susitvarkė su „Artilerijos batalionas“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 22:05 val.)„Kelių priežiūra“ po atkaklios kovos įveikė „Raben Lietuva“ (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 21:34 val.)„Kelių priežiūra“ lengvai nugalėjo „Omega“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 21:33 val.)„Kelių priežiūra“ apturėjo lengvą pasivaikščiojimą prieš „Nemunas“ (88:40) (2019 lapkričio 19 d., antradienis, 09:02 val.)„Raben Lietuva“ iškovojo svarbią pergalę (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 21:36 val.)Įmonių lygoje: „Kelių priežiūra“ įveikė „TransUnion“ (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 22:10 val.)