Omega vs Raben Lietuva (62:57)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 23 d., Trečiadienis, 19:05 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ tris kėlinius vargo su „Raben Lietuva“

2019 spalio 23 d., Trečiadienis, 23:00 val., peržiūros: 990

Spalio 23 dieną, Ringaudų pgr. m-klos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos – „Omega“ (šeimininkai) ir „Raben Lietuva“ (svečiai). Dar rungtynių pradžioje „Omega“ susikūrė dviženklį pranašumą, tačiau varžovai grįžo į rungtyne ir tris kėlinius garbingai kovojo, tačiau šeimininkai ketvirtajame kėlinuke sutvarkė visus reikalus ir iškovojo pergalę – 62:57 (21:12, 13:21, 6:15, 22:9)

Rungtynes kiek geriau pradėjo „Omegos“ krepšininkai, kurie nesunkiai rinko taškus ir greitai nutolo dviženkliu skirtumu (19:8). Tiesa, skirtumas netrukus nustojo augęs, bet maždaug dešimties taškų distancija išsilaikė kone visą pirmąjį kėlinį – 21:12. Antrajį ketvirtį svečiai pradėjo trimis taikliais šūviai iš toli ir išlygino rezultatą. Šeimininkai sunkiai rinko taškus ir antrąją kėlinio dalį buvo atsiliekančiųjų vaidmenyje. „Omegą“ į priekį išvedė T.Baumila pataikęs tritaškį su sirena – 34:33.

Antroje rungtynių dalyje „Omegos“ puolimas visiškai nefunkcionavo(vos 6 taškai), o tuo pasinaudoję „Raben Lietuvas“ žaidėjai po truputį rinko taškus ir vienu metu turėjo net dviženklę persvarą (37:47), tačiau jos iki kėlinio galo neišlaikė – 40:48. Ketvirtajame kėlinuke šeimininkai pagaliau pradėjo demontruoti tokį žaidimą, kokio iš jų galima tikėtis. Lyderio vaidmens ėmęsis J.Keršys per šį kėlinį per 11 iš savo 22 taškų ir vedė savo komandą į pergalę. Po puikiai gynynoje sužaisto kėlinio šeimininkai šventė pirmąją pergalę šiame sezone.

Susitikimas baigėsi „Omega“ pergale rezultatu 62:57.

„Ryterna“ neturėjo vargo prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 19:21 val.)„Plastena“ be didesnio vargo įveikė „Raben Lietuva“ ekipą (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 21:37 val.)„Omega“ nesunkiai susitvarkė su „Nemunu“ (2020 sausio 09 d., ketvirtadienis, 19:19 val.)„Plastena“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Vilmista“ po sunkios kovos įveikė „Raben Lietuva“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Vilmista“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Raben Lietuva (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 21:21 val.)„Kelių priežiūra“ po atkaklios kovos įveikė „Raben Lietuva“ (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 21:34 val.)Tik po atkaklios kovos „Telia“ įveikė „Raben Lietuva“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai nugalėjo „Raben Lietuva“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 23:31 val.)„Omega“ su kaupu atsirevanšavo „Plastena“ ekipai (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 20:41 val.)