Remza vs Tiki & ITAB (91:61)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 05 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

Puikiai sužaistas trečiasis kėlinukas nulėmė „Remzos“ pergalę

2020 vasario 05 d., Trečiadienis, 21:05 val., peržiūros: 704

Vasario 5 dieną, 19:30 val., Šv. Kazimiero mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Remza“ (šeimininkai) ir „Tiki & ITAB“ (svečiai). Nors prasidedant ilgajai pertraukai priekyje buvo svečiai, tačiau puikiai sužaistas trečiasis kėlinukas leido „Remzai“ nutolti per 20 taškų atstumą ir pasiekti pergalę daugiau nei solidžiu rezultatu 91:61 (23:16, 16:24, 28:7, 24:14).

Rungtynes labai užtikrintai pradėjo šeimininkai, kurie puikiai išnaudojo jėgos pranašumą arčiau krepšio ir dar pirmojo kėlinuko metu susikrovė dviženklį pranašumą. Antrame ketvirtyje žaidimas išsilygino, bet panaši distancija tarp komandų išsilaikė dar kurį laiką. Prieš pat ilgąją pertrauką „Tiki & ITAB“ surengė spurtą, pataikė kelis tolimus metimus ir netikėtai įsiveržė į priekį 39:40.

Po ilgosios pertraukos „Remza“ tikrai padarė reikiamas išvadas, nes netrukus sekė jų spurtas net 20:1 ir taip šeimininkai atsakė į visus klausimus šį vakarą. Likęs laikas jau tebuvo formalumas, nors „Tiki & ITAB“ nenuleido rankų ir kovojo, tačiau pergalė atiteko puikiai antroje rungtynių dalyje atrodžiusiems „Remzos“ krepšininkams. Susitikimas baigėsi rezultatu 91:61.

Žilvinas Zakrasas („Remza“):

„džiaugiamės, kad nesupsichavome trečiojo kėlinuko metu, susikaupėme ir iškovojome pergalę“.

Puikiai sužaistas pirmasis kėlinukas nulėmė „Tiki & ITAB“ pergalę (2020 sausio 10 d., penktadienis, 21:36 val.)M. Kadakauskis ir E. Kumža atvedė „Festo“ į pergalę prieš grupės lyderius (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 20:47 val.)53 L. Damušio taškai privertė pirmą kartą kapituliuoti „Remzą“ (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 20:49 val.)Net 70 kamuolių atkovojusi „Remza“ pasiekė įtikinamą pergalę (2019 lapkričio 15 d., penktadienis, 22:27 val.)Kietoje kovoje ‒ „Omegos“ pergalė prieš „Remzą“ (2020 rugsėjo 09 d., trečiadienis, 21:49 val.)„Tiki & ITAB“ lengvai susitvarkė su „Ulmu“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 19:03 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „Tiki & ITAB“ pavogė pergalę iš „Ulmo“ (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 20:59 val.)„Kaunas Metal“ nesugebėjo pasipriešinti „Remza“ (58:71) (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 23:31 val.)Ketvirtame ketvertyje „Freda“ įrodė pranašumą prieš „Remzą“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 22:29 val.)„Tiki & ITAB“ ir antrą kartą įveikė „Festo“ bei pralenkė juos turnyrinėje lentelėje (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 20:31 val.)