Kelių priežiūra vs Plastena (64:87)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 11 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

„Kelių priežiūra“ neprilygo „Plastena“ (64:87)

2019 lapkričio 11 d., Pirmadienis, 23:00 val., peržiūros: 888

2019 lapkričio 11 d., Pirmadienį, Lietuvos sporto universiteto salėje, įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Kelių priežiūra“ ir svečiai „Plastena“.

Rungtynes puikiai pradėjo svečiai, greitai buvo įgytas dviženklis skirtumas (7:25). Visgi „Kelių priežiūros“ komandai kiek pavyko sušvelninti atsilikimą iki kėlinio galo (20:29).

Šeimininkai gerą energiją persinešė ir į antrąjį kėlinį, tas leido sumažinti atsilikimą iki 3 taškų (32:35). Visgi svečiai atsitiesė ir geriau užbaigė kėlinį vėl įgydami dviženklį pranšumą (35:46).

Šį kartą svečiai geriau pradėjo kėlinį ir toliau pratęsė savo spurtą, kas leido susikrauti triuškinamą persvarą (50:72).

„Kelių priežiūros“ komanda iš žaidimi fiksavo tik 37% pataikymą, todėl niekaip nepavyko prisivyti varžovų, kurie šventė gan lengvą pergalę rezultatu 64:87 (20:29, 15:17, 15:26, 14:15).

„Plastena“ komandos žaidėjas M.Gaubys:

Tikėjomes, kad bus stiprūs varžovai, buvome nusiteikę rimtai kovai, nors šiandien ir žaidėme be keletos startinio penketų žaidėjų, bet pavyko užbėgti, turime šiemet tokią prabangą, ilgą lygiavertį atsarginių žaidėjų suolelį, todėl šiandien tikriausia tūrėjome daugiau talento tiesiog.

„Kelių priežiūra“ nepasigailėjo „Telia“ ekipos (2020 sausio 30 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)„Kelių priežiūra“ lengvai nugalėjo „Omega“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 21:33 val.)„Kelių priežiūra“ lengva pergale pradėjo sezoną prieš „Raben Lietuva“ (100:57) (2019 spalio 15 d., antradienis, 13:56 val.)Įmonių lygoje: „Kelių priežiūra“ įveikė „TransUnion“ (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Kelių priežiūra“ po atkaklios kovos įveikė „Raben Lietuva“ (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 21:34 val.)„Kelių priežiūra“ apturėjo lengvą pasivaikščiojimą prieš „Nemunas“ (88:40) (2019 lapkričio 19 d., antradienis, 09:02 val.)„Kelių priežiūra“ nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją įveikdami „Nemuną“ (2020 sausio 16 d., ketvirtadienis, 19:30 val.)„Kelių priežiūra“ vos neprisižaidė prieš tik penkiese susirinkusius „Vilmistos“ atstovus (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 22:43 val.)Paskutinių atakų trileryje ‒ „Kelių priežiūros“ pergalė prieš „Hidraulines sistemas“ (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 23:20 val.)„Kelių priežiūra“ iššvaistė persvarą, bet pergalę išsaugojo (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 22:15 val.)