Freda vs Festo (102:57)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 13 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Freda“ nepasigailėjo „Festo“ komandos

2020 sausio 13 d., Pirmadienis, 22:31 val., peržiūros: 826

Sausio 13 dieną 21:15 val., Jachtklubo sporto salėje susitiko „Įmonių” lygos komandos „Freda“ (šeimininkai) ir „Festo“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 102:57 (31:13, 25:13, 25:18, 21:13).

Rungtynių pradžia sėkmingesnė buvo šeimininkų komandai. Per pirmas 2 minutes „Freda“ spurtavo rezultatu 7:0 ir privertė varžovus prašyti minutės pertraukėlės. Po minutinės pertraukėlės svečiams pavyko atsidaryti taškų sąskaitą, tačiau likusį kėlinio laiką „Festo“ komanda sunkiai rinko taškus, o varžovai puikiai dalinosi kamuolį, bei pataikė tolimus metimus ir po pirmo kėlinio pirmauja „Freda“ rezultatu 31:13. Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo spurtu 8:0 ir dar labiau atitolo nuo varžovų, tačiau „Festo“ greitai atsakė tuo pačiu ir toliau 4 minutes komandos žaidė nepelnydamos taškų. Kėlinio gale „Freda“ paspaudė varžovus po įmestų taškų, išprovokavo klaidų ir dar padidino savo pranašumą greitomis atakomis. Po dviejų kėlinių 30 taškų skirtumu priekyje „Freda“ (56:26).

Trečiojo kėlinio pradžia buvo šiek tiek vangoka, palyginus su pirmais dviem kėliniais. Komandos lėtai, bet tolygiai rinko taškus. Antroje kėlinio pusėje abi komandos įgavo naujų jėgų ir pradėjo žaisti aktyviau, tačiau „Freda“ įgijo 40 taškų pranašumą ir varžovams neliko motyvacijos pakovoti. Po trijų kėlinių priekyje „Freda“ rezultatu 81:44. Paskutiniame ketvirtyje intrigos jau nebebuvo, tačiau komandos toliau aktyviai žaidė nebežiūrėdamos į rezultatą. Bet rungtynių tendencijos išliko tos pačios, „Freda“ komanda toliau didino pranašumą, Ramūnas Jomantas pelno 100-ąjį tašką ir „Freda“ švenčia pergalę rezultatu 102:57.

“Freda“ komandos treneris Martynas Gailiūnas: „Aktyvus spaudimas per visą aikštelę išmušė iš vėžių varžovus ir to pasekoje turime dar vieną pergalę.“

„Freda“ sutriuškino „Kaunas Metal“ komandą (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 22:12 val.)„Freda“ nesunkiai įveikė „Elektrėnų Pastolinį“ (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 22:19 val.)„Freda“ nesunkiai laimėjo namuose prieš „Glasma Service“ (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Remza“ rungtynių pabaigoje spurtavo ir įveikė „Festo“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:20 val.)„Freda“ lengvai patiesė „Plastena“ ir žais Mažosios taurės finale (2020 spalio 01 d., ketvirtadienis, 22:56 val.)„Freda“ po atkaklios kovos įveikė „Cramo“ (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 22:13 val.)„Freda“ pratęsė „Ulmo“ pralaimėjimų seriją iki septynių (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 19:01 val.)„Cramo“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „Festo“ (2019 spalio 20 d., sekmadienis, 21:06 val.)„Glasma Service“ iškovojo pirmąją pergalę nugalėdami „Festo“ (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 20:14 val.)„Freda“ po sunkios kovos įveikė „Dakra ‒ Košmaras“ (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 22:57 val.)