Glasma Service vs Festo (64:56)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 20 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Glasma Service“ iškovojo pirmąją pergalę nugalėdami „Festo“

2019 lapkričio 20 d., Trečiadienis, 20:14 val., peržiūros: 901

Trečiadienį, lapkričio 20 d., Kauno kolegijos mažojoje salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Glasma Service“ (0-2) ir „Festo“ ekipų (1-3).

Pirmieji taškus pelnė „Festo“, tačiau „Glasma Service“ į tai iškart atsakė dvylika taškų be atsako ir perėmė iniciatyvą į savo rankas, kas leido jau pirmajame kėlinuke susikrauti dviženklę persvarą 22:12.

Antrajame kėlinuke ir toliau svečiams sunkiai sekėsi rinkti taškus, netgi nuo baudų metimų linijos, o tuo puikiai naudojęsi „Glasma Service“ krepšininkai dar labiau įtvirtino savo persvarą ir pasibaigus antrajam kėliniui buvo priekyje 36:19.

Trečiąjį kėlinuką „Festo“ pradėjo keturiais paeiliui S. Stanislovaičio taškais, tolimą metimą pridėjo E.Kumža ir svečiai priartėjo iki 37:26. Visgi, „Glasma Service“ atlaikė šį spurtą ir dėka Ž. Gedžiūno taiklių metimų neleido varžovams priartėti. Po trijų kėlinių – 51:36.

Ketvirtame kėlinuke, daugiausia E. Kumžos metimų dėka, „Festo“ sugebėjo šiek tiek aptirpdyti turėtą deficitą, tačiau intrigos šiose sungtynėse svečiams atkurti jau nebepavyko. Galutinis susitikimo rezultatas 64:56 (22:12, 14:7, 15:17, 13:20).

„Festo“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Fredą“ (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 21:28 val.)„Glasma Service“ išbarstė persvarą, bet pergalę išsaugojo (2019 lapkričio 22 d., penktadienis, 22:09 val.)Ketvirtame kėlinyje „Glasma Service“ įrodė pranašumą prieš „Ulmas“ (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 20:22 val.)„Glasma Service“ nugalėjo „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipos penketuką (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 20:30 val.)„Remza“ rungtynių pabaigoje spurtavo ir įveikė „Festo“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:20 val.)„Freda“ nepasigailėjo „Festo“ komandos (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Cramo“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „Festo“ (2019 spalio 20 d., sekmadienis, 21:06 val.)„Kaunas Metal“ fantastiškai atsitiesė po trijų nesėkmingų kėlinių ir palaužė „Festo“ (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 21:41 val.)Glasma Service tik po atkaklios kovos įveikė Tiki & ITAB (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 20:43 val.)Permainingose rungtynėse, pergalę džiaugėsi„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikdami „Festo“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 21:31 val.)