Plastena vs Vilmista (84:51)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 18 d., Pirmadienis, 20:00 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

„Plastena“ užtikrintai įveikė „Vilmistos“ ekipą

2019 lapkričio 18 d., Pirmadienis, 21:06 val., peržiūros: 923

Piramdienį Garliavos A.Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Plastena“ ir „Vilmista“.

Rungtynės prasidė atkaklia kova tarp varžovų, tačiau „Plastena“ strigo puolime prieš varžovų aukštaūgius ir „Vilmista“ įsiveržė į priekį ( 6:11). Per likusį laiką „Plastena“ sugebėjo surengti sėkmingą atkarpą, kur ne tik panaikino skirtumą, bet ir įgijo 3 taškų pranašumą ( 19:16). Antrame ketvirtyje svečiai toliau buksavo puolime, o aikštelės šeimininkai mažais žingsniukais tolo nuo varžovų. Rezultatas po dviejų kėlinių – 34:23.

Po ilgosios pertraukos „Plastena“ toliau nestabdė apsukų ir įpusėjus kėlinukui pasiekė rekordinį pranašumą ( 51:31). „Vilmistai“ pavyko suregzti keletą greitų atakų, tačiau šeimininkai greitai atstatė viską į vietas ( 56:38). Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas ir „Plastena“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 84:51 (19:16, 15:7, 22:15, 28:13)

„Plastena“ įveikė „Cramo“ ekipą (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 21:44 val.)„Plastena“ užtikrintai nugalėjo „Kelių priežiūros“ ekipą (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 21:27 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Vilmistos“ krepšininkus (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 23:05 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama” užtikrintai įveikė „Plastena“ ekipą (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Plastena“ be didesnio vargo įveikė „Raben Lietuva“ ekipą (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 21:37 val.)„Ryternos“ volas pervažiavo ir „Vilmistos“ ekipą (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 19:30 val.)„Omega“ turėjo pripažinti „Vilmistos“ pranašumą (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 20:37 val.)Tik po atkaklios kovos „Plastena“ įveikė „TransUnion“ ekipą (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:43 val.)„Plastena“ dar kartą sutriuškino „Nemuno“ ekipą (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 19:20 val.)„Plastena“ užbombardavo „Artilerijos batalionas“ ekipą tolimais metimais (2020 vasario 18 d., antradienis, 21:39 val.)