Alaina vs Adma (74:116)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 23 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„Adma“ nesunkiai įveikė „Alainą“

2019 gruodžio 23 d., Pirmadienis, 20:37 val., peržiūros: 1003

Gruodžio 23 dieną 19:15 val., Žaliakalanio progimnazijos sporto salėje susitiko „Įmonių” lygos komandos „Alaina“ (šeimininkai) ir „Adma“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 74:116 (10:28, 16:25, 29:26, 19:37).

Rungtynių pradžia buvo vangoka su daug bumsinčių kamuolių į lanką abiejose aikštelės pusėse. Prabėgus porai minučių „Adma“ pavyko atsidaryti savo taškų kraitį dviem tolimais metimais. Per 5 kėlino minutes svečiai jau turėjo 14 taškų savo sąskaitoje, tačiau varžovai buvo surinkę vos 2 taškus ir jiems teko prašyti minutinės pertraukėlės. Po minutinės situacija aikštelėje nesikeitė. „Adma“ toliau dominavo ir pirmąjį kėlinį laimėjo rezultatu 10:28. Antrajame kėlinyje vaizdas liko panašus, nors ir „Adma“ šiek tiek palengvino šeimininkams dalią įleisdami į aikštelę daugiau antros sudėties žaidėjų. Antrąjį kėlinį „Alainai“ pavyko sužaisti geriau, tačiau atsilikimas prieš ilgąją pertrauką išliko didelis 26:53.

Trečiajame kėlinyje „Alaina“ komandai pavyko atsigauti. Puikus tolimų metimų pataikymas trečiajame kėlinyje leido šeimininkams sumesti net 29 taškus ir šiek tiek sušvelninti atsilikimą. Tačiau gynyboje trūko jėgų stabdyti varžovų greitas atakas ir po trijų kėlinių rezultatas 55:79. Ketvirtojo kėlinio pradžioje Justas Draudvila ir Tadas Ambraziejus smegia kartu tris tolimus metimus per pirmą kėlinio minutę ir sudaužo varžovų viltis pasivytį „Admą“ krepšininkus. Ketvirtąją kėlinio minutę Justinas Kalnutis greitoje atakoje pelno 100 – ąjį tašką ir iki rungtynių pabaigos aikštelėje vyksta šventinės linksmybės. Pergalę švenčia „Adma“ rezultatu 74:116.

“Adma“ komandos treneris D.Jagminas: „Buvome stipresni fizižkai, pritaikėme gynybą ir nesunkiai laimėjom“

„Arststone“ nesunkiai įveikė „Alainą“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ nesunkiai įveikė „Alainą“ (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Adma“ po nelengvos kovos įveikė „Džinsų sklepą“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 19:05 val.)„Adma“ užtikrintai įveikė „Promatik“ ekipą (2020 rugsėjo 17 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)„Adma“ įtikinamai nugalėjo „Promatik“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 22:58 val.)„Menų kambarys & BC „Rhino” lengvai įveikė „Alaina“ ekipą (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:22 val.)„Adma“ įtikinamai nugalėjo „Rimo & Patikima linija“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 21:19 val.)„Elektrėnų „Pastolinis“ susitvarkė su „Alaina“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 14:12 val.)Po atkaklios kovos „Rimo & Patikima linija“ nukovė „Alainą“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 18:14 val.)„Adma“ be vargo susitvarkė su „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)