Vėjų linija & Garliavos duona vs Menų kambarys & BC „Rhino“ (68:83)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 12 d., Ketvirtadienis, 19:10 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Menų kambarys & BC „Rhino“ įrodė savo pranašumą prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą

2019 gruodžio 12 d., Ketvirtadienis, 21:04 val., peržiūros: 844

Gruodžio 12 dieną, 19:15 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Vėjų linija & Garliavos duona“ (šeimininkai) ir Menų kambarys & BC „Rhino“ (svečiai). Rungtynės buvo gana permainingos, abi komandos spėjo pasidžiaugti pranašumu, o po ilgosios pertraukos sėkmingai išlaikę pranašumą savo rankose, pergalę pasiekė Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipa. Rungtynės baigėsi rezultatu 68:83 (20:14, 13:24, 25:22, 10:23).

Nors rungtynių pradžioje geriau atrodė aikštelės šeimininkai, kurie išlaikė nedidelį pranašumą savo rankose, tačiau antrame kėlinuke varžovai sugražino intrigą. „Vėjų linija & Garliavos duona“ puikiai kovojo dėl atšokusių kamuolių, bet šios persvaros taškais paversti nesugebėjo, o šlubuojanti gynyba leido varžovams persverti rezultatą. Prasidedant ilgajai pertraukai Menų kambarys & BC „Rhino“ pirmavo rezultatu 33:38.

Antroje rungtynių dalyje visą laiką priekyje išliko Menų kambarys & BC „Rhino“ krepšininkai, tiesa, jie neišvengė ir duobės, kuomet trumpam momentui varžovai sugebėjo išlyginti rezultatą. Tačiau Menų kambarys & BC „Rhino“ lemiamome rungtynių atkarpoje atrodė labai užtikrintai ir pelnytai įveikė varžovus rezultatu 68:83.

Menų kambarys & BC „Rhino“ komandos komentaras:

„pernai šiems varžovams pralaimėjome, atrodo, 30 taškų skirtumu, tai daug ką pasako, kaip pasikeitėme per metus, komandoje daug jaunų veidų, visi greitai bėga, stengiasi, kovoja.“

Elektrėnų „Pastolinis“ po pratęsimo įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Pirmose sezono rungtynėse pranašesni buvo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 spalio 14 d., pirmadienis, 20:46 val.)„Džinsų sklepas“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 19:01 val.)„Promatik“ pranoko „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 20:49 val.)„Menų kambarys & BC „Rhino” lengvai įveikė „Alaina“ ekipą (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:22 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ nepasipriešino „Vėjų linijai & Garliavos duonai“ (84:116) (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 16:37 val.)„Artstone“ po pertraukos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)„Adma“ be vargo susitvarkė su „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)Menų kambarys & BC „Rhino“ dėl traumos prarado V. Kamarūną bei antroje pusėje nepasipriešino „Dakra ‒ Košmaras“ ekipai (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:21 val.)Dviejų pratęsimų trileryje ‒ Menų kambarys & BC „Rhino“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 22:05 val.)