Menų kambarys & BC „Rhino“ vs Dakra - Košmaras (70:98)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 03 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Menų kambarys & BC „Rhino“ dėl traumos prarado V. Kamarūną bei antroje pusėje nepasipriešino „Dakra ‒ Košmaras“ ekipai

2020 vasario 03 d., Pirmadienis, 20:21 val., peržiūros: 860

Pirmadienį, vasario 3 d., Kauno kolegijos mažojoje salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp Menų kambarys & BC „Rhino“ (5-9) ir „Dakra – Košmaras“ (9-3) ekipų.

Rungtynių pradžioje „Dakra – Košmaras“ dėka greitų atakų iškart įgijo dviženklę persvarą – 10:20. Vėliau M.Jakštas dar pridėjo penkis taškus ir svečiai dar labiau nutolo – 13:27.

Antrasis kėlinys prasidėjo dešimčia V. Kamarūno taškų, po kurių Menų kambarys & BC „Rhino“ priartėjo iki dviejų taškų – 25:27. Antroje kėlinio pusėje šeimininkai dėl traumos prarado savo rezultatyviausią žaidėją V. Kamarūną, o „Dakra – Košmaras“ po dviejų kėlinių buvo priekyje 36:43.

Trečiame kėlinuke po dviejų tritaškių „Dakra – Košmaras“ nutolo iki 39:55. Sunkiai Menų kambarys & BC „Rhino“ rinko taškus, kuo pasinaudoję svečiai dar labiau tolo. Po trijų kėlinių – 48:72.

Ketvirtajame kėlinyje „Dakra ‒ Košmaras“ sutvarkė formalumus, sėkmingai užbaigė rungtynes ir iškovojo dešimtąją pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 70:98 (13:27, 23:16, 12:29, 22:26).

D.Labašauskas („Dakra ‒ Košmaras“):

„Šitą pergalę skiriam V. Šlipaičiui, kad kuo greičiau pasveiktų, kadangi siunčia nuotraukas iš ligoninės.“

Menų kambarys & BC „Rhino“ įrodė savo pranašumą prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 21:04 val.)„Promatik“ nepasipriešino „Dakra ‒ Košmaras“ komandai (62:90) (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:55 val.)„Artstone“ atsitiesė po pralaimėjimo praėjusiame ture ir įveikė „Dakra ‒ Košmaras“ ekipą (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)R. Rainio sezono rungtynėse Menų kambarys & BC „Rhino“ turėjo pripažinti „Džinsų sklepas“ ekipos pranašumą (2020 vasario 20 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)„Promatik“ įveikė prastai puolime atrodžiusius „Dakra ‒ Košmaras“ krepšininkus (2020 rugsėjo 24 d., ketvirtadienis, 21:28 val.)Grupės favoritų kaktomušoje ‒ „Artstone“ ekipos sunki pergalė prieš „Dakrą ‒ Košmarą“ (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 22:03 val.)Dviejų pratęsimų trileryje ‒ Menų kambarys & BC „Rhino“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 22:05 val.)„Menų kambarys & BC „Rhino” lengvai įveikė „Alaina“ ekipą (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:22 val.)„Freda“ po sunkios kovos įveikė „Dakra ‒ Košmaras“ (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 22:57 val.)„Menų kambarys & BC „Rhino“ patiesė „Alaina“ ir įsirašė antrąją pergalę (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 20:34 val.)