Kelių priežiūra vs Vilmista (73:72)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 04 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

„Kelių priežiūra“ vos neprisižaidė prieš tik penkiese susirinkusius „Vilmistos“ atstovus

2019 lapkričio 04 d., Pirmadienis, 22:43 val., peržiūros: 803

Pirmadienio vakarą Lietuvos sporto universtiteto sporto salėje susitiko aikštelės šeimininkai „Kelių priežiūra“ ir vos penkis atstovus delegavę „Vilmistos“ atstovai.

Rungtynių pradžioje svečiams puikiai sekėsi paneiginėti visas prieš rungytnes susidariusias prognozes, kad šeimininkai turės lengvą treniruotę. Po krepšiais kietai besigrūmę „Vilmistos“ krepšininkai pirmojo kėlinio viduryje turėjo 6 taškų persvarą 16:10. Deja, bet ta 16 taškų atžymą kuriam laikui tapo užkeikta svečiams. „Kelių priežiūra“ krepšininkai įjungė aukštesnę pavarą ir pradėjo įrodinėti savo pranašumą. Po pirmojo kėlinuko 21:16.

Antrasis kėlinys prasidėjo tuom kuom baigėsi pirmasis: šeimininkai rinko taškus tiek greitomis atakomis, tiek metimais iš distancijų ir nors svečiai atrodė jau, kad pritrūko kvapo – sugebėjo neleisti „Kelių priežiūra“ vyrams toli atitrūkti, po dviejų kėlinių rezultatas 43:30.

Trečiajame kėlinyje aikštelėje toliau šeimininkai įrodinėjo, kad jie šį vakarą stipresni. Naudodamiesi nemenku „Vilmistos“ klaidų skaičiumi „Kelių priežiūra“ pagrinde greitomis atakomis skirtumą didino jau iki tokos ribos, kad paskutinis kėlinys turėjo būti tik formulumas 67:46 po trijų kėlinių.

Kėlinys turėjęs būti tik smagus reikalų sutvarkymas vos nevirto katastrofa šeimininkų komandai. „Vilmistos“ vyrai sugebėjo sukaupti paskutines jėgas ir kilo į šturmą. Pusę ketvirto kėlinio neleidę varžovams pelnyti taškų, o patys vis rasdami progų tai padaryti svečiai sparčiai pradėjo mažinti atsilikimą ir atkurti intrigą šiose rungtynėse. Likus paskutinei minutei atsilikimas jau buvo vienženklis ir tik pora netikslių atakų užkirto kelią svečiams perlaužti varžybas, tiesa paskutinę sekundę įmestas tritaškis sumažino atsilikimą iki minimalaus, bet tai ir buvo viskas ką pavyko padaryti. Rezultatu 73:72 šias permainingas rungtynes laimi „Kelių priežiūra“ krepšininkai.

„Kelių priežiūra“ nepasigailėjo „Telia“ ekipos (2020 sausio 30 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)„Kelių priežiūra“ lengva pergale pradėjo sezoną prieš „Raben Lietuva“ (100:57) (2019 spalio 15 d., antradienis, 13:56 val.)„Kelių priežiūra“ apturėjo lengvą pasivaikščiojimą prieš „Nemunas“ (88:40) (2019 lapkričio 19 d., antradienis, 09:02 val.)„Kelių priežiūra“ neprilygo „Plastena“ (64:87) (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Kelių priežiūra“ lengvai nugalėjo „Omega“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 21:33 val.)„Kelių priežiūra“ iššvaistė persvarą, bet pergalę išsaugojo (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 22:15 val.)„Kelių priežiūra“ nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją įveikdami „Nemuną“ (2020 sausio 16 d., ketvirtadienis, 19:30 val.)„Kelių priežiūra“ po atkaklios kovos įveikė „Raben Lietuva“ (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 21:34 val.)„Omega“ turėjo pripažinti „Vilmistos“ pranašumą (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 20:37 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Vilmistos“ krepšininkus (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 23:05 val.)