Rimo & Patikima linija vs Adma (55:90)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 23 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Adma“ įtikinamai nugalėjo „Rimo & Patikima linija“

2020 vasario 23 d., Sekmadienis, 21:19 val., peržiūros: 883

Sekmadienį, vasario 23 diena, Garliavos Jonučių gimnazijoje įvyko „Įmonių“ lygos, B pogrupio rungtynės tarp šeimininkų: „Rimo & Patikima linija“ bei svečių- „Adma“. Nuo antro kėlinio pradėję dominuoti „Adma“ šventė lengvą pergalę, rezultatu: 55:90 (21:19, 9:25, 9:32, 16:14).

Pirmas kėlinys prasidėjo rezultatyviai abejos komandos keitėsi sėkmingais metimais tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos, to pasekoje rezultatas po pirmųjų dešimties minučių išliko apylygis- 21:19. Antrajame kėlinyje, svečiai lyg įjungdami penktą pavarą pradėjo tolti nuo varžovų. Rezultatyvų kėlinį sužaidę M.Puotkalis bei J.Kalnutis, leido svečiams po dviejų kėlinių turėti dviženklę persvarą: 30:44.

Trečiajame kėlinyje „Rimo & Patikima linija“ ir toliau nesisekė megsti sėkmingų atakų, tuo pasinaudodami „Adma“ vis didino savo persvarą greitomis atakomis. Rezultatas po trečiojo kėlinio- 39:76. Ketvirtajame kėlinyje liko tik formalumas. Tačiau šeimininkai nepasidavė L.Simanavičius realizavo keletą metimų iš eilės bei davė „Rimo & Patikima linija“ kovoti iki galo. Galutinis rungtynių rezultatas- 55:90.

Perrgalę lėmė, kad pagreitinom žaidimą bei realizavom savo metimus

„Adma“ įtikinamai nugalėjo „Promatik“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 22:58 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įtikinamai laimėjo prieš „Rimo & Patikima linija“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Džinsų sklepas“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 18:16 val.)„Džinsų sklepas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 18:24 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 18:31 val.)„Adma“ užtikrintai įveikė „Promatik“ ekipą (2020 rugsėjo 17 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ po pertraukos įvėkė „Rimo & Patikima linija“ (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 21:13 val.)Reto nerezultatyvumo rungtynėse „Promatik“ pergalė prieš „Rimo&Patikima linija“ (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 00:39 val.)„Adma“ nesunkiai įveikė „Alainą“ (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 20:37 val.)