Plastena vs TransUnion (70:62)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 10 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

Tik po atkaklios kovos „Plastena“ įveikė „TransUnion“ ekipą

2020 vasario 10 d., Pirmadienis, 21:43 val., peržiūros: 777

Garliavos A.Mitkaus pagrindinės mokyklos sportos salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Plastena“ ir „TransUnion“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „TransUnion“ , tačiau „Plastena“ greitai perėmė iniciatyvą į savas rankas ir svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką „TransUnion“ toliau palaikė tempą ir susigrąžino 3 taškų pranašumą ( 16:19). Antrame kėlinyje svečių penketukas toliau nestabdė apsukų, kur puikiai išnaudojo progas puolime ir išsaugojo 7 taškų atotrūkį – 28:35

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. „Plastenai“ toliau sunkiai sekėsi įveikti kietą varžovų gynybą ir patys sau kišo koją su klaidomis puolime, o „TransUnion“ žaidėjai toliau stabiliai išlaikė pranašumą ( 47:50). Lemiamame kėlinyje „TransUnion“ ekipos žaidimas ,tiesiog, sustojo, o tuo pasinaudojo „Plastena“, kuri perėmė žaidimo kontrolę į savas rankas ir susikrovė 5 taškų pranašumą. Likus žaisti tris minutes svečiams nepavyko atsitiesti ir „Plastena“ iškovojo pergalę, rezultatu – 70:62

Po atkaklios kovos „Plastena“ įveikė „Džinsų sklepą“ (2020 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 22:03 val.)Po atkaklios kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Plastena“ ekipą (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Plastena“ įveikė „Cramo“ ekipą (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 21:44 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „TransUnion“ ekipą (2019 gruodžio 10 d., antradienis, 21:58 val.)„Plastena“ užtikrintai įveikė „Vilmistos“ ekipą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 21:06 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „TransUnion“ (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Plastena“ be didesnio vargo įveikė „Raben Lietuva“ ekipą (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 21:37 val.)Po atkaklios kovos „Transunion“ palaužė „Omegą“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 08:42 val.)Įmonių lygoje: „Kelių priežiūra“ įveikė „TransUnion“ (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 22:10 val.)„Plastena“ dar kartą sutriuškino „Nemuno“ ekipą (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 19:20 val.)