Hidraulinės sistemos vs TransUnion (79:56)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 01 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Hidraulinės sistemos“ pranoko „TransUnion“

2020 kovo 01 d., Sekmadienis, 18:33 val., peržiūros: 866

Sekmadienį, Kovo 1 dieną J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, A pogrupio rungtynės tarp šeimininkų: „Hidraulinės sistemos“ bei svečių- „TransUnion“. Geru kamuolio dalijimusi pasižymėję šeimininkai, šventė užtikrintą pergalę, rezultatu: 79:56 (23:13, 28:12, 21:15, 7:16)

Pirmas kėlinys prasidėjo neruzaltatyviai. Komandoms prireikė laiko kol atrištų krepšį. Pirmojo kėlinio pabaigoje, šeimininkai surengė spurtą (10:0) bei išsiveržė į priekį dviženkliu skirtumu. Rezultatas po pirmojo kėlinio- 23:13. Antrajame kėlinyje taip pat geriau sekėsi šeimininkams. Puikiai tritaškius metęs M.Samuolis (4/4), leido „Hidraulinės sistemos“ po antrojo kėlinio turėti solidų pranašumą. Rezultatas po antrojo kėlinio- 51:25.

Trečiajame kėlinyje geras A. Vitkaus žaidimas puolime (12tšk) leido po truputį mažinti skirtumą tarp komandų. Tačiau gera kova po krepšiu pasižymėję šeimininkai ir toliau didino savo pranašumą. rezultatas po trečiojo kėlinio- 72:40. Ketvirtajame kėlinyje V.Šiupinys geru žaidimu puolime (10 tšk) davė paspirti „TransUnion“ kovoti iki galo. Tačiau pakovoti dėl pergalės jau buvo per vėlu. Galutinis varžybų rezultatas- 79:56.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Telia“ ekipa (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Artilerijos batalionu“ (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 23:59 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai nugalėjo „Raben Lietuva“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 23:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė „Nemuną“ (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 19:19 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „TransUnion“ ir toliau žengia be pralaimėjimų (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 21:33 val.)Įmonių lygoje: „Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Omega“ (2020 sausio 17 d., penktadienis, 01:03 val.)Penkiese žaidę “Hidraulinės sistemos“ sutriuškino „Nemunas“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 19:33 val.)„Hidraulinės sistemos“ atsirevanšavo „Kelių priežiūra“ ekipai su kaupu (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 18:35 val.)Košmariškai puolime atrodę „Hidraulinės sistemos“ nepasipriešino „Ryternai“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 19:38 val.)Po atkaklios kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Plastena“ ekipą (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 21:47 val.)