Artstone vs Dakra - Košmaras (95:80)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 27 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Artstone“ atsitiesė po pralaimėjimo praėjusiame ture ir įveikė „Dakra ‒ Košmaras“ ekipą

2020 vasario 27 d., Ketvirtadienis, 21:52 val., peržiūros: 1028

Ketvirtadienį, vasario 27 d., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Artstone“ (15-2) ir „Dakra – Košmaras“ (13-3) ekipų.

Rungtynės prasidėjo be didesnės žvalgybos ir labai rezultatyviai, o kėlinio pabaigoje, daugiausia T. Šiškevičiaus ir P. Irtmono taiklių metimų dėka „Artstone“ spurtavo ir įgijo dviženklę persvarą 32:19.

Antrajame kelinyje šeimininkai dar labiau nutolo, bet tada darbo ėmėsi kątik į aikštę įėjęs „Dakra – Košmaras“ ekipos žaidėjas J.Virbickas, pelnęs septynis taškus iš eilės, prie jo prisidėjo ir M.Jakštas, tačiau jų dviejų pastangų neužteko ir „Artstone“ toliau pirmavo. Po dviejų kėlinių – 56:42.

Trečiajame kėlinyje ir toliau „Artstone“ neleido artėti svečių krepšininkams ir toliau pirmavo. Po trijų kėlinių – 77:61.

Ketvirtame kėlinyje užtikrintai šeimininkai užbaigė rungtynes, išlaikė įgytą persvarą ir iškovojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 95:80 (32:19, 24:23, 21:19, 18:19).

V. Labašauskas („Dakra ‒ Košmaras“):

„laimės pritrūko.“

„Freda“ po sunkios kovos įveikė „Dakra ‒ Košmaras“ (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 22:57 val.)„Artstone“ po pertraukos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)„Promatik“ nepasipriešino „Dakra ‒ Košmaras“ komandai (62:90) (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:55 val.)Menų kambarys & BC „Rhino“ dėl traumos prarado V. Kamarūną bei antroje pusėje nepasipriešino „Dakra ‒ Košmaras“ ekipai (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:21 val.)„Artstone“ nesunkiai įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Artstone“ įveikė „Promatik“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 21:27 val.)„Arststone“ nesunkiai įveikė „Alainą“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Promatik“ įveikė prastai puolime atrodžiusius „Dakra ‒ Košmaras“ krepšininkus (2020 rugsėjo 24 d., ketvirtadienis, 21:28 val.)Grupės favoritų kaktomušoje ‒ „Artstone“ ekipos sunki pergalė prieš „Dakrą ‒ Košmarą“ (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 22:03 val.)Antroje rungtynių pusėje „Adma“ įrodė pranašumą prieš „Dakra ‒ Košmaras“ (2019 gruodžio 10 d., antradienis, 20:20 val.)