Tiki & ITAB vs Kaunas Metal (65:85)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 06 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

„Kaunas Metal“ pasiekė įtikinamą pergalę

2019 gruodžio 06 d., Penktadienis, 21:31 val., peržiūros: 943

Gruodžio 6 dieną, 20:00 val., Šv. Kazimiero pagrindinės mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Tiki & ITAB“ (šeimininkai) ir „Kaunas Metal“ (svečiai). Dar iki ilgosios pertraukos pasiekę dviženklį pranašumą „Kaunas Metal“ sugebėjo išlikti priekyje iki pat susitikimo pabaigos ir įveikė varžovus įtikinamu rezultatu 65:85 (16:21, 12:20, 23:27, 14:17).

Rungtynių pradžia buvo gana lygi, abi komandos stengėsi išnaudoti ilgus suolelius ir krepšininkai palaikė pakankamai nemažą tempą. Po lygaus pirmojo ketvirčio „Kaunas Metal“ ėmė demonstruoti kur kas kokybiškesnę gynybą ir tai padėjo komandai pirmą kartą rungtynėse susikrauti dviženklį pranašumą. Iki pat ilgosios pertraukos svečiai išlaikė saugią distanciją ir po dviejų kėlinukų pirmavo rezultatu 28:41.

Antroje rungtynių dalyje skirtumas tarp komandų visą laiką svyravo, tačiau nei karto šeimininkai nebuvo sumažinę savo atsilikimo iki mažiau nei 10 taškų. „Tiki & ITAB“ puolimas laikėsi praktiškai ant dviejų krepšininkų pečių (V.Fominas ir V.Narbutas), tuo tarpu svečių puolimas buvo kur kas įvairesnis, savo indėlį inešė kone visi aikštelėje pasirodę žaidėjai, o komanda paskutinėmis minutėmis savo pranašumą dar spėjo padidinti ir iki 20 taškų ribos. Rungtynės baigėsi rezultatu 65:85.

„Kaunas Metal“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 22:19 val.)Net 70 kamuolių atkovojusi „Remza“ pasiekė įtikinamą pergalę (2019 lapkričio 15 d., penktadienis, 22:27 val.)„Kaunas Metal“ itin lengvai įveikė „Ulmas“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 20:14 val.)„Kaunas Metal“ po įtemptos kovos įveikė „Glasma service“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)„Kaunas Metal“ ir antrą kartą įveikė „Glasma Service“ (2020 rugsėjo 10 d., ketvirtadienis, 20:38 val.)„Arstrone“ įtikinamai nukovė „Kaunas Metal“ ir žengė į kitą etapą (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 21:48 val.)„Kaunas Metal“ rungtynių pabaigoje nukovė „Tiki & ITAB“ (82:69) (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Kaunas Metal“ rungtynių gale palaužė „Cramo“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 19:49 val.)„Kaunas Metal“ nesugebėjo pasipriešinti „Remza“ (58:71) (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 23:31 val.)„Festo“ pripažino „Kaunas Metal“ pranašumą (50:62) (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 21:47 val.)