Alaina vs Promatik (58:87)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 10 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę „Promatik“ įtikinamai nugalėjo „Alaina“

2020 vasario 10 d., Pirmadienis, 21:32 val., peržiūros: 817

Pirmadienį, vasario 10 diena, Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, B pogrupio rungtynės tarp šeimininkų: „Alaina“ bei svečių- „Promatik“. Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę svečiai, šventė užtikrintą pergalę, rezultatu: 58:87 (17:18, 25:18, 11:29, 5:22).

Pirmas kėlinys prasidėjo gana rezultatyviai, abejos komandos keitėsi taikliais metimais tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos, to pasekoje, rezultatas po pirmojo kėlinio buvo apylygis-17:18. Antrajame kėlinyje iniciatyvą į savo rankas peremė V.Čypas, kurio 5 pataikyti tritaškiai, leido „Alaina“ po dvidešimties minučių turėti šešių taškų pranašumą- 42:36.

Trečiajame kėlinyje svečiai atsibudo. Geras N. Aleknavičiaus žaidimas puolime bei geras R. Petrolio žaidimas gynyboje, leido „Promatik“ prisivyti varžovus bei persverti rezultatą- 53:65. Ketvirtajame kėlinyje „Alaina“ strigo puolime, tuo pasinaudoję „Promatik“ ir toliau didino savo pranašumą greitomis atakomis. Geresnę kovą dėl kamuolių bei geresnį pataikymą pademonstravę svečiai, šventė užtikrintą pergalę, rezultatu: 58:87.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

„Adma“ įtikinamai nugalėjo „Promatik“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 22:58 val.)„Artstone“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Alaina“ ekipa (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 23:22 val.)Visas rungtynes pirmavę „Promatic“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 21:27 val.)„Artsone“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Promatik“ (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 22:34 val.)Reto nerezultatyvumo rungtynėse „Promatik“ pergalė prieš „Rimo&Patikima linija“ (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 00:39 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Džinsų sklepas“ įveikė „Promatik“ komandą (2020 sausio 21 d., antradienis, 21:35 val.)Įmonių lygoje Elektrėnų „Pastolinis“ įveikė „Alaina“ krepšininkus (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:08 val.)Permainingose rungtynėse triumfavo „Promatik“ (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 21:40 val.)„Elektrėnų „Pastolinis“ susitvarkė su „Alaina“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 14:12 val.)Įmonių lygoje:„Vėjų linija & Garliavos duona“ įveikė „Alaina“ krepšininkus (2020 sausio 09 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)