Coca-Cola vs Ulmas (87:57)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 12 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Coca-Cola“ įtikinamai nukovė „Ulmą“

2020 sausio 12 d., Sekmadienis, 22:16 val., peržiūros: 783

Sausio 12 dieną 19:15 val., Kauno kolegijos sporto salėje susitiko „Įmonių” lygos komandos „Coca-Cola“ (šeimininkai) ir „Ulmas“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 87:57 (23:10, 20:13, 18:22, 26:12).

Pirmajame kėlinyje komandos pradėjo gan vangiai ir nerezultatyviai. Daugiau nei pusę kėlinio aikštelėje buvo mažai tvarkos, abi komandos nemažai klydo ir po pusės kėlinio rezultatas buvo 7:4. Antroje kėlinio pusėje „Coca-Cola“ komandai pradėjo kristi tolimi metimai ir pirmąjį kėlinį šeimininkai laimėjo rezultatu 23:10. Antrąjį kėlinį komandos pradėjo ta pačia nata. Šeimininkai toliau laikė persvarą savo rankose ir neprisileido varžovų arčiau. Po dviejų priekyje „Coca-Cola“ 43:23.

Antroje rungtynių pusėje „Ulmas“ bandė taisyti situaciją. Trečiajame kėlinyje svečiams pavyko užpulti ir šiek tiek apšvelninti rezultatą, bet gynyboje sekėsi sunkiau ir po trijų kėlinių priekyje vis dar įtikinamu rezultatu 61:45. Paskutiniame ketvirtyje „Ulmas“ neberado jėgų kovoti su varžovais ir „Coca-Cola“ be vargo dar padidino pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 87:57.

„Festo“ įtikinamai nukovė „Coca-Cola“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai įveikė „Glasma Service“ ekipą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:29 val.)„Remza“ įtikinamai įveikė „Ulmo“ ekipą (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 18:50 val.)„Remza“ įtikinamai nurungė „Coca-Cola“ (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 20:49 val.)„Cramo“ nesunkiai įveikė „Ulmą“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 18:56 val.)„Coca-Cola“ palaužė „Cramo“ (64:59) (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 21:26 val.)„Festo“ nesunkiai įveikė „Ulmą“ (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 18:54 val.)Permainingose rungtynėse „Coca-Cola“ palaužė „Fredą“ (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 20:36 val.)Įnirtingame mače „Coca-Cola“ komandos pergalė prieš „Remzą“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 20:56 val.)„Kaunas Metal“ itin lengvai įveikė „Ulmas“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 20:14 val.)