Tiki & ITAB vs Remza (53:81)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 15 d., Penktadienis, 20:00 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

Net 70 kamuolių atkovojusi „Remza“ pasiekė įtikinamą pergalę

2019 lapkričio 15 d., Penktadienis, 22:27 val., peržiūros: 810

Lapkričio 15 dieną, 20:00 val., Šv. Kazimiero mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Tiki & ITAB“ (šeimininkai) ir „Remza“ (svečiai). Šį vakarą abi komandos atakavo labai prastai, tačiau savo ūgio pranašumą išnaudojusi „Remza“ nusiėmė net 70 kamuolių ir po ilgosios pertraukos susikūrė solidų pranašumą. Rungtynės baigėsi rezultatu 53:81 (10:12, 22:24, 16:23, 5:22).

Rungtynes abi komandos pradėjo netaiklių metimų serijomis, nors „Remza“ turėjo nedidelį pranašumą, tačiau „Tiki & ITAB“ visą laiką lipo varžovams ant kulnų ir nei akimirkai neleido „Remzai“ atsipalaiduoti. Iki ilgosios pertraukos „Remza“ susikūrė tik nedidelį pranašumą ir buvo priekyje rezultatu 32:36.

Po ilgosios pertraukos „Remza“ labai greitai nutolo, skirtumas žaibiškai priartėjo prie 20 taškų ribos ir „Tiki & ITAB“ komandos puolimas galiausiai buvo visiškai sukaustytas. „Remza“ po krepšiais darė ką tik norėjo ir būtent tai padėjo jiems perlaužti rungtynių eigą. Intrigos nebeliko, skirtumas tapo triuškinamas ir „Tiki & ITAB“ ekipai beliko pripažinti priešininkų pranašumą. Susitikimas baigėsi rezultatu 53:81.

„Kaunas Metal“ pasiekė įtikinamą pergalę (2019 gruodžio 06 d., penktadienis, 21:31 val.)„Remza“ pasiekė pergalę tik po pratęsimo (2020 rugsėjo 16 d., trečiadienis, 22:13 val.)Atkaklioje kovoje „Freda“ įveikė „Tiki & ITAB“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Remza“ pasiekė pergalę triuškinamu rezultatu (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Remza“ pergalę pasiekė po dviejų pratęsimų (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 21:55 val.)„Remza“ įtikinamai nurungė „Coca-Cola“ (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 20:49 val.)Po atkaklios kovos „Džinsų sklepas“ įveikė „Tiki & ITAB“ (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Remza“ įveikė „Cramo“ ekipą (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:55 val.)„Remza“ įtikinamai įveikė „Ulmo“ ekipą (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 18:50 val.)Puikiai sužaistas trečiasis kėlinukas nulėmė „Remzos“ pergalę (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 21:05 val.)