Hidraulinės sistemos vs Nemunas (111:29)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 02 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Penkiese žaidę “Hidraulinės sistemos“ sutriuškino „Nemunas“

2020 vasario 02 d., Sekmadienis, 19:33 val., peržiūros: 786

Sekmadienį, vasario 2 diena, Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos,A pogrupio varžybos tarp šeimininkų:“Hidraulinės sistemos“ bei svečių- „Nemunas“. Visas rungtynes kontroliavę šeimininkai, šventė triuškinančią pergalę, rezultatu: 111:29 (17:13, 29:7, 27:5, 38:4).

Pirmas kėlinys prasidėjo apylygiai. Abejos komandos keitėsi sėkmingais metimais bei gerai gynėsi, to pasekoje, rezultatas po pirmojo kėlinio- 17:13. Antrajame kėlinyje „Hidraulinės sistemos“ įsivažiavo. Pasinaudodami varžovų klaidomis, šeimininkai pradėjo pulti greitomis atakomis, tai leido po dvidešimties minučių turėti dviženklį pranašumą: 46:20.

Trečiajame kėlinyje svečiams ir toliau sunkiai sekėsi užpulti. “Hidraulinės sistemos“ ir toliau didino savo pranašumą, pataikydami lengvus taškus iš dvitaškio zonos. „Nemunas“ nerado jokių priešnodžių prieš S. Klimkevičiu, kuris tiksint paskutinėms trečiojo kėlinio sekundėms nubaudė varžovus taikliu metimu iš vidurio aikštės. Rezultatas po trečiojo kėlinio- 73:25. Ketvirtajame kėlinyje, šeimininkai ir toliau neatsipalaidavo bei baudė varžovus taikliais tritaškiais. Galutinis rungtynių rezultatas- 111:29.

“Hidraulinės sistemos“ komandos trenerio S. Klimkevičiaus komentaras:

Kai mažai žmonių susirenka į rungtynes, norisi kuo geriau žaisti.

Košmariškai puolime atrodę „Hidraulinės sistemos“ nepasipriešino „Ryternai“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 19:38 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė „Nemuną“ (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 19:19 val.)„Hidraulinės sistemos“ pranoko „TransUnion“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 18:33 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai nugalėjo „Raben Lietuva“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 23:31 val.)Po atkaklios kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Plastena“ ekipą (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 21:47 val.)Įmonių lygoje: „Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Omega“ (2020 sausio 17 d., penktadienis, 01:03 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Telia“ ekipa (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)„Plastena“ dar kartą sutriuškino „Nemuno“ ekipą (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 19:20 val.)Atkaklioje kovoje „Hidraulinės sistemos“ išplėšė pergalę (2020 rugsėjo 29 d., antradienis, 21:48 val.)Antroje rungtynių pusėje „Hidraulinės sistemos“ įrodė pranašumą prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 spalio 20 d., sekmadienis, 21:53 val.)