Freda vs Elektrėnų „Pastolinis“ (108:72)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2020 rugsėjo 07 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Freda“ nesunkiai įveikė „Elektrėnų Pastolinį“

2020 rugsėjo 07 d., Pirmadienis, 22:19 val., peržiūros: 1011

Rugsėjo 7 dieną, 21:00 valandą, Jachtklubo sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Freda“ ir svečiai „Elektrėnų pastolinis”. Rungtynės baigėsi rezultatu 108:72 (26:20, 33:20, 32:14, 17:18).

Nors ir po ilgos pertraukos, komandos ilsėjosi nuo karantino pradžios, tačiau per daug netinginiavo ir pirmas išbėgimas į aikštelę nenuvylė. Komandos pradėjo labai energingai ir gan taikliai. Pirmoje kėlinio pusėje apsimėtė tolimais metimais, antroje – šiek tiek pradėjo šaudyt pro šalį ir bėgt į greitas atakas ir tik pražangos paskutinę sekundę dėka „Freda“ įgijo 6 taškų pranašumą 26:20. Antrame kėlinyje „Elektrėnų pastolinis“ komandos puolimas šiek tiek sustojo. Svečiai nieko negalėjo padaryti varžovų baudos aikštelėje, o tolimi metimai nekrito taip, kaip norėjosi ir po dviejų kėlinių „Freda“ priekyje solidžiu 19 taškų skirtumu 59:40.

Po ilgosios pertraukos „Elektrėnų pastolinis“ šiek tiek atsigavo ir tolimais metimais bandė mažinti atsilikimą, tačiau tritaškiai greitai baigės, o šeimininkų baudos aikštelė vis dar buvo neįveikiama svečiams. Tuo pasinaudoję „Freda“ surengė stiprų spurtą, po kurio šeimininikai pirmavo jau 39 taškų pranašumu. Paskutiniame ketvirtyje viskas buvo aišku ir komandos tvarkingai atbėgiojo paskutines 10 minučių, „Freda“ pasismagino sumesdama daugiau nei 100 taškų ir švesdama pergalę rezultatu 108:72.

"Freda" komandos žaidėjas Vytautas Janušonis: "Grįžom šiek tiek pastambėję, tad lengviau buvo po krepšiais stumdytis. Šiaip atsikeršijom už pernai metus varžovams, dėl to didelis skirtumas. Labai laukiam grįžtančio komandos vadovo Vytenio Gailiūnio."

Rytis Vičkačka

„Dakra ‒ košmaras“ nepasigailėjo Elektrėnų „Pastolinio“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 22:06 val.)„Freda“ po sunkios kovos įveikė „Dakra ‒ Košmaras“ (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 22:57 val.)„Freda“ po atkaklios kovos įveikė „Cramo“ (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 22:13 val.)„Freda“ nepasigailėjo „Festo“ komandos (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Freda“ nesunkiai laimėjo namuose prieš „Glasma Service“ (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 23:00 val.)„Adma“ lengvai susitvarkė su Elektrėnų ekipa (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 15:03 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ užtikrintai laimėjo prieš Elektrėnų „Pastolinis“ komandą (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:56 val.)„Freda“ sutriuškino „Kaunas Metal“ komandą (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 22:12 val.)Atkaklioje kovoje „Freda“ įveikė „Tiki & ITAB“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Artstone“ lengvai patiesė svečius iš Elektrėnų (2019 lapkričio 29 d., penktadienis, 20:12 val.)