Kelių priežiūra vs Artilerijos batalionas (86:64)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 21 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

Įmonių lygos pirmenybėse: įtikinama „Kelių priežiūra“ pergalė prieš “Artilerijos batalionas“krepšininkus

2019 spalio 21 d., Pirmadienis, 22:56 val., peržiūros: 820

Pirmadienį, spalio 21 dieną Lietuvos sporto universiteto sporto salėje, įvyko Įmonių lygos „A“ pogrupio rungtynės tarp šeimininkų: „Kelių priežiūra“ bei svečių-“Artilerijos batalionas“. Visas rungtynes iniciatyvą laikę šeimininkai, iškovojo įtikinamą pergalę, rezultatu: 86:64 (29:11, 20:10, 18:14, 19:29).

Pirmas kėlinys prasidėjo rezultatyviai, abejos komandos keitėsi tiksliais metimais. Įpusėjus pirmam kėliniui, šeimininkai dėka gero K. Janonio žaidimo spurtavo,- ir po pirmųjų dešimties minučių skirtumas tarp komandų jau buvo dviženklis (29:11). Antrajame kėlinyje svečiams ir toliau nesisekė atrasti sąvojo žaidimo. Prametę visus tritaškius ( 0/4) bei padarę 7 klaidas, leido „Kelių priežiūra“ krepšininkams ir toliau didinti persvarą, to pasekoje, rezultatas po pirmųjų dvidešimties minučių, buvo: (49:21).

Trečiajame kėlinyje, P. Digrio rezultatyvus žaidimas gerino “Artilerijos batalionas“ krepšininkų situaciją, tačiau D. Narbuto ir R. Antanavičiaus duetas atsakė tuo pačiu irtoliau didino šeimininkų persvarą. Po trijų kėlinių,rezultatas buvo:(67:35). Kėtvirtajame kėlinyje svečiai spurtavo. Fantastiškai ketvirtą kėlinį sužaidęs M.Matulis (16 tšk, 5atk, 2rp (per 4 kl)), mažino atsilikimą. Tačiau didelę persvarą turėję šeimininkai, neleido pagalvoti varžovamas apie prisivijimą. Užtikrintai visas rungtynes žaidę „Kelių priežiūra“ krepšininkai, šventė įtikinamą pergalę, rezultatu:86:64.

Paskutinių atakų trileryje ‒ „Kelių priežiūros“ pergalė prieš „Hidraulines sistemas“ (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 23:20 val.)Įspūdingai trečiąjį kėlinį sužaidę „Telia“ pavogė pergalę iš „Artilerijos bataliono“ (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 21:34 val.)Įmonių lygoje: „Kelių priežiūra“ įveikė „TransUnion“ (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 22:10 val.)Po krepšiais karaliavusi „Vilmista“ susitvarkė su „Artilerijos bataliono“ pasipriešinimu (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 21:38 val.)„Kelių priežiūra“ nepasigailėjo „Telia“ ekipos (2020 sausio 30 d., ketvirtadienis, 21:58 val.)Lygioje kovoje pergalę šventė „Artilerijos batalionas“kolektyvas, nugalėjęs „TransUnion“ krepšininkus (2020 sausio 17 d., penktadienis, 00:41 val.)„Vilmista“ sutriuškino „Artilerijos batalioną“ (2019 spalio 14 d., pirmadienis, 21:51 val.)„Kelių priežiūra“ lengva pergale pradėjo sezoną prieš „Raben Lietuva“ (100:57) (2019 spalio 15 d., antradienis, 13:56 val.)„Kelių priežiūra“ lengvai nugalėjo „Omega“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 21:33 val.)„Kelių priežiūra“ neprilygo „Plastena“ (64:87) (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 23:00 val.)