Remza vs Kaunas Metal (59:89)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 04 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

Nuo rungtynių pradžios pirmavę „Kaunas Metal“ lengvai įveikė „Remzą“

2020 kovo 04 d., Trečiadienis, 20:38 val., peržiūros: 882

Kovo 4 dieną Šv. Kazimiero pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių C pogrupio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Remza“ priemė svečius „ Kaunas Metal“. „Remza“ buvo iškovoję trylika pergalių ir keturis kartus buvo pralaimėję. „Kaunas Metal“ sąskaitoje buvo dešimt pergalių ir septynis kartus buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje pirmi taškus pelnė „Rezma“, bet į tai „ Kaunas Metal“ į tai atsakė penkiais taškais be atsako (2:5). Sužaidus keturias minutes „ Kaunas Metal“ turėjo dešimties taškų persvarą (6:16). Įpusėjus šeštai minutei „Remza“ paprašė minutės pertraukėlės, tuo metu komandas skyrė 10 taškų (8:18). Po minutės pertraukėlės „Remza“ sumažino persvarą iki šešių taškų (12:23). Kėlinio pabaigoje „ Kaunas Metal“ padidino persvarą iki šešiolikos taškų (12:28).

Pirmas dvi antro kėlinio minutes komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus dvi minutes komandas vis dar skyrė 16 taškų (14:30). Vėliau komandos žaidė lygiai, dažnai klydo. Sužaidus penkias minutes komandas skyrė 18 taškų (17:35). Aštuntą minutę „Remza“ sumažino varžovų persvrą iki 13 taškų (22:35), o minutės pertraukėlės paprašė „ Kaunas Metal“. Po minutės pertraukėlės tritaškį pataikė „ Kaunas Metal“ (22:38). Kėlinio pabaigoje „ Kaunas Metal“ išsaugojo solidžią persvarą (24:41).

Prasidėjus trečiam kėliniui tritaškį pataikė „Kaunas Metal“ Po poros atakų taikliu tritaškiu atsakė ir „Remza“ (27:44). Trečią minutę skirtumas išaugo iki 23 taškų (27:50). Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 22 taškai (34:56). Devintą minutę buvo skirtos net keturios techninės, o sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 31 taškas (38:69).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais. Sužaidus dvi minutes komandas skyrė 32 taškai (42:74). Vėliau aikštėje vyko kieta kova. „Kaunas Metal“ išsaugojo solidžią persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 59:89.

„Kaunas Metal“ itin lengvai įveikė „Ulmas“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 20:14 val.)„Kaunas Metal“ ir antrą kartą įveikė „Glasma Service“ (2020 rugsėjo 10 d., ketvirtadienis, 20:38 val.)„Kaunas Metal“ po įtemptos kovos įveikė „Glasma service“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)„Remza“ rungtynių pabaigoje spurtavo ir įveikė „Festo“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:20 val.)„Kaunas Metal“ nesugebėjo pasipriešinti „Remza“ (58:71) (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 23:31 val.)„Festo“ pripažino „Kaunas Metal“ pranašumą (50:62) (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 21:47 val.)„Kaunas Metal“ rungtynių gale palaužė „Cramo“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 19:49 val.)„Arstrone“ įtikinamai nukovė „Kaunas Metal“ ir žengė į kitą etapą (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 21:48 val.)53 L. Damušio taškai privertė pirmą kartą kapituliuoti „Remzą“ (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 20:49 val.)„Kaunas Metal“ rungtynių pabaigoje nukovė „Tiki & ITAB“ (82:69) (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:58 val.)