Adma vs Rimo & Patikima linija (110:53)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 03 d., Antradienis, 19:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Įmonių lygoje: „Rimo & Patikima linija“ nepasipriešino „Adma“ krepšininkams.

2019 gruodžio 03 d., Antradienis, 20:42 val., peržiūros: 766

Antradienį, gruodžio 13 diena, Kauno „Santaros“ gimnazijoje įvyko „Įmonių“ lygos B pogrupio pirmenybės tarp šeimininkų: „Adma“ bei svečių- „Rimo & Patikima linija“. Visas rungtynes laikę šeimininkai, šventė triuškinančią pergalę, rezultatu: 110:53 (28:14, 15:11, 33:13, 34:15).

Pirmas kėlinys prasidėjo šeimininkų komandos spurtu, taiklūs M. Puotkalio ir J. Kalnutčio dvitaškiai, leido „Adma“ komandai po dešimties minučių turėti dviženklį pranašumą: 28:14. Antrajame kėlinyje šeimininkai, pasinaudoję varžovų klaidomis ir toliau didino savo persvarą greitu puolimu. To pasekoje, rezultatas po antrojo kėlinio: 43:25.

Trečiajame kėlinyje trys iš eilės taiklūs M. Rudžionio tritaškiai sušvelnino skirtumą tarp komandų. Tačiau neilgai, šeimininkai ir toliau smeigė taiklius metimus, tai leido susikrauti dar didesnį pranašumą: 76:38. Ketvirtajame kėlinyje liko tik formalumas. „Adma“ krepšininkai ir toliau žaidė neatsipalaidavę bei susikoncentravę išlaikydami didelį pranašumą. Visas rungtynes pirmavę „Adma“ krepšininkai, šventė lengvą pergalę, rezultatu: 110:53.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

„Rimo & Patikima linija“ turėjo pripažinti „Promatik“ pranašumą (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 18:20 val.)„Rimo & Patikima linija“ nesukėlė didesnių problemų „Artstone“ ekipai (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 18:23 val.)Po atkaklios kovos „Rimo & Patikima linija“ nukovė „Alainą“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 18:14 val.)Rimo & Patikima linija pelnytai palaužė Alainos krepšininkus (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 23:22 val.)Po atkaklios kovos „Rimo & Patikima linija“ įveikė Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipą (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 18:31 val.)„Džinsų sklepas“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 18:42 val.)Artstone susitvarkė su Rimo & Patikima linija per vieną kėlinį (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 20:15 val.)„Adma“ įtikinamai nugalėjo „Rimo & Patikima linija“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 21:19 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įtikinamai laimėjo prieš „Rimo & Patikima linija“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Džinsų sklepas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 18:24 val.)