Promatik vs Hidraulinės sistemos (76:81)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2020 rugsėjo 29 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Atkaklioje kovoje „Hidraulinės sistemos“ išplėšė pergalę

2020 rugsėjo 29 d., Antradienis, 21:48 val., peržiūros: 776

Rugsėjo 29 dieną, 20.15, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Promatik“ ir svečiai „Hidraulinės sistemos”. Rungtynės baigėsi rezultatu 76:81 (24:17, 12:30, 20:17, 20:17).

Pirmo kėlinio pradžia nebuvo įtempta. „Promatik“ greitai spurtavo, įgijo 5 taškų pranašumą ir iki kėlinio galo skirtumas tarp komandų beveik nesikeitė. Po pirmo ketvirčio rezultatas 24:17. Antrasis ketvirtis buvo gerokai įdomesnis. Kėlinio pradžioje Saulius Klimkevičius dviem tolimais metimais beveik išlygino rezultatą, o trečio metimo metu varžovai prasižengė ir leido S. Klimkevičiui surinkti tritaškį nuo baudų metimo linijos. „Hidraulinės sistemos“ tuo nepasitenkino ir spurtą pratęsė, kol patys turėjo 7 taškų pranašumą. Iki kėlinio galo „Promatik“ komandai buvo pavykę šiek tiek sumažinti atsilikimą, tačiau kėlinys baigėsi rezultatu 36:43 svečių naudai.

Trečiajame kėlinyje taip pat vyko arši kova. Nuo pat kėlinio pradžios „Promatik“ stengėsi surengti spurtą ir pasivyti varžovus. Tačiau į visas N. Aleknavičiaus ir T. Rimavičiaus pastangas „Hidraulinės sistemos“ rasdavo atsakymą ir skirtumas tarp komandų išliko toks pat 56:64. Lemiamame ketvirtyje aikštelėje vyko tikras trileris. Dar kėlinio pradžioje „Promatik“ vėl organizavo spurtą ir šį kartą puikiai pavyko. Per kelias minutes šeimininkai rezultatą ne tik išlygino, bet ir persvėrė. 8 taškus turėjusiems svečiams atiteko besivejančių vaidmuo ir su juo p:uikiai dorojosi. Likus žaisti 2 minutes „Hidraulinės sistemos“ susigrąžino persvarą į savo rankas ir pražangų žaidime iškovojo pergalę rezultatu 76:81.

"Hidraulinės sistemos" komandos treneris Saulius Klimkevičius: "Šiek tiek užmigome su +11 ir po ilgosios pertraukos per daug atsipalaidavome ir antroje pusėje nieko nepataikėm iš toli, tad varžovai rado progų pasivyti, bet gerai sustovėjome pabaigoje ir laimėjome."

17 taškų

Po atkaklios kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Plastena“ ekipą (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 21:47 val.)Antroje pusėje atsibudusios „Hidraulinės sistemos“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Telia“ ekipą (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 18:27 val.)Įmonių lygoje: „Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Omega“ (2020 sausio 17 d., penktadienis, 01:03 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė „Nemuną“ (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 19:19 val.)Košmariškai puolime atrodę „Hidraulinės sistemos“ nepasipriešino „Ryternai“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 19:38 val.)Penkiese žaidę “Hidraulinės sistemos“ sutriuškino „Nemunas“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 19:33 val.)25:2 vieną atkarpą laimėjusi „Ryterna“ paliko „Hidraulinės sistemos“ ekipą be finalo (2020 spalio 01 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Telia“ ekipa (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)„Hidraulinės sistemos“ ekipos tolimi metimai atnešė pergalę prieš „Vilmista“ krepšininkus (2020 vasario 21 d., penktadienis, 20:03 val.)„Hidraulinių sistemų“ TRIO nukalė pergalę prieš „Omegą“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 20:26 val.)