Promatik vs Dakra - Košmaras (62:90)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 07 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Promatik“ nepasipriešino „Dakra ‒ Košmaras“ komandai (62:90)

2020 sausio 07 d., Antradienis, 22:55 val., peržiūros: 870

2020 sausio 07 d., Antradienį, Kauno technikos kolegijos sporto salėje, įvyko įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Promatik“ ir svečiai „Dakra ‒ Košmaras“.

Rungtynes abi komandos pradėjo gan rezultatyviai, buvo propoguojamas greitas krepšinis, kuriame kiek geriau sekėsi šeimininkams (21:18).

Antrąjame kėlinyje komandų taikiklis kiek nusimušė, buvo daug netaiklių metimų antroje kėlinio pusėje, todėl rezultatas prieš ilgąją pertrauką buvo lygus.

Trečiajame kėlinyje „Dakra ‒ Košmaras“ komanda suaktyvino gynybą, kas leido perimti daug kamuolių ir surinkti daug lengvų taškų greitąjame puolime. Taip pat keturių taiklių tolimų metimų dėka svečiai skirtumą padidino iki dviženklio prieš lemiamą ketvirtį (50:62).

Ketvirtąjį kėlinį svečiai pradėjo spurtu (0:15), kas leido greitai įgyti triuškinamą persvarą ir taip nulemti rungtynių baigtį ir švęsti gan nesunkią pergalę rezultatu 62:90 (21:18, 13:16, 16:28, 12:28).

„Dakra ‒ Košmaras“ komandos treneris:

Rungtynių pradžią pradėjome nesusikaupę, labai daug lengvų taškų leidome priešininkams pelnyti, o paskiau pakeitėme gynybos sistemą, prasidėjo pagalba gynyboje, pasikeitė žaidimas, todėl atsirado perimti kamuoliai, greitos atakos ir tas leido padaryti skirtumą ir laimėti.

„Promatik“ įveikė prastai puolime atrodžiusius „Dakra ‒ Košmaras“ krepšininkus (2020 rugsėjo 24 d., ketvirtadienis, 21:28 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ nusileido „Dakra-košmaras“ komandai (2019 spalio 31 d., ketvirtadienis, 20:40 val.)„Freda“ po sunkios kovos įveikė „Dakra ‒ Košmaras“ (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 22:57 val.)Antroje rungtynių pusėje „Adma“ įrodė pranašumą prieš „Dakra ‒ Košmaras“ (2019 gruodžio 10 d., antradienis, 20:20 val.)„Artstone“ atsitiesė po pralaimėjimo praėjusiame ture ir įveikė „Dakra ‒ Košmaras“ ekipą (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)Menų kambarys & BC „Rhino“ dėl traumos prarado V. Kamarūną bei antroje pusėje nepasipriešino „Dakra ‒ Košmaras“ ekipai (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:21 val.)„Promatik“ pranoko „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 20:49 val.)Po įtemptos kovos „Dakra ‒ košmaras“ palaužė „Adma“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 22:08 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ lengvai įveikė „Promatik“ (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 22:51 val.)Grupės favoritų kaktomušoje ‒ „Artstone“ ekipos sunki pergalė prieš „Dakrą ‒ Košmarą“ (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 22:03 val.)