Festo vs Tiki & ITAB (79:92)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 08 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Tiki & ITAB“ ir antrą kartą įveikė „Festo“ bei pralenkė juos turnyrinėje lentelėje

2020 kovo 08 d., Sekmadienis, 20:31 val., peržiūros: 781

Sekmadienį, kovo 8 d., Kauno technikos kolegijos sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Festo“ (6-11) ir „Tiki & ITAB“ (5-12) ekipų.

Rungtynės prasidėjo dviem E. Kumžos tolimais metimais, po kurių „Festo“ buvo priekyje 12:5. Visgi, antroje pirmo kėlinio pusėje puikiai sužaidė „Tiki & ITAB“ krepšininkai G.Palinauskas ir V.Gintautas ir rezultatas tapo lygus 26:26.

Antro kėlinio pradžioje J.Paužuolis smeigė tris tolimus metimus, po kurių svečiai nutolo 28:36. Bet M. Butkaus taiklūs metimai vėl leido šeimininkams priartėti. Po dviejų kėlinių – 40:41.

Trečiajame kėlinyje V.Narbutas smeigė du tritaškius nuo lentos, kėlinio pabaigoje pridėjo dar vieną, o „Tiki & ITAB“ po trijų kėlinių buvo priekyje 63:68.

Lemiamo kėlinio pradžioje „Tiki & ITAB“ iškart įgijo dviženklę persvarą, kurią išlaikė iki pat rungtynių pabaigos bei laimėjo šį susitikimą rezultatu 79:92 (26:26, 14:15, 23:27, 16:24).

L.Narmontas („Tiki & ITAB“)

„Lemiamos rungtynės ir vieniems ir kitiems buvo, gerai susirinkom, buvome nusiteikę, gerai pavyko užbėgti ir gan ramiai laimėjom. Lauksim playoff’ų.“

„Tiki & ITAB“ turėjo pripažinti „Coca ‒ Cola“ pranašumą (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)„Tiki & ITAB“ lengvai susitvarkė su „Ulmu“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 19:03 val.)„Festo“ nesunkiai įveikė „Ulmas“ krepšininkus (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 21:08 val.)„Tiki & ITAB“ sudavė netikėtą smūgį „Coca-Colai“ (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 20:37 val.)M. Kadakauskis ir E. Kumža atvedė „Festo“ į pergalę prieš grupės lyderius (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 20:47 val.)„Freda“ nepasigailėjo „Festo“ komandos (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Remza“ rungtynių pabaigoje spurtavo ir įveikė „Festo“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:20 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Tiki & ITAB“ ir užsitikrino pirmą vietą grupėje (2020 kovo 06 d., penktadienis, 21:18 val.)„Glasma Service“ iškovojo pirmąją pergalę nugalėdami „Festo“ (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 20:14 val.)„Festo“ nesunkiai įveikė „Ulmą“ (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 18:54 val.)