TransUnion vs Raben Lietuva (59:44)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 04 d., Pirmadienis, 20:20 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„TransUnion“ laimėjo pirmą kartą ir paliko „Raben Lietuva“ be pergalių

2019 lapkričio 04 d., Pirmadienis, 21:39 val., peržiūros: 937

Pirmadienį, lapkričio 4 d., Įmonių lygos A pogrupyje susitiko „TransUnion“ (0-1) ir „Raben Lietuva“ (0-3).

Rungtynės prasidėjo itin nerezultatyviai ir su daugybe netikslių abiejų komandų metimų, o įpusėjus pirmajam kėliniui rezultatas buvo vos 2:2. Toks nerezultatyvus žaidimas tęsėsi iki pat kėlinio pabaigos, o po jo 7:10 pirmavo „Raben Lietuva“.

Antrojo kėlinuko pradžioje „TransUnion“ ekipą į priekį patraukė M. Lavrentjevo ir V. Šiupinio metimai, vėliau dar prisidėjo ir L.Teišerskis, o šeimininkai pabėgo dviženkliu pranašumu, o po dviejų kėlinių pirmavo 31:20.

Trečiajame kėlinuke gerai gynyboje darbavęsi „TransUnion“ krepšininkai įpusėjus kėliniui buvo praleidę vos 2 taškus ir buvo priekyje 43:22. Ir toliau sunkiai sustabdomas buvo šeimininkų krepšininkas V.Šiupinys, kurio pastangos padėjo po trijų kėlinių „TransUnion“ pirmauti 52:32.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo dviem P. Kazėno tolimais metimais, vėliau prie jo sėkmingu žaidimu prisijungė T.Jorudas, tačiau šio trumpalaikio blykstelėjimo „Raben Lietuva“ ekipai šiandien jau neužteko. Galutinis susitikimo rezultatas 59:44 (7:10, 24:10, 21:12, 7:12).

„TransUnion“ ekipa paliko „Nemuną“ be pergalių (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 19:13 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 19:21 val.)„TransUnion“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „Telia“ ekipą (2020 sausio 24 d., penktadienis, 16:41 val.)„Plastena“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai nugalėjo „Raben Lietuva“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 23:31 val.)Antroje rungtynių pusėje „Hidraulinės sistemos“ įrodė pranašumą prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 spalio 20 d., sekmadienis, 21:53 val.)„Vilmista“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Raben Lietuva (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 21:21 val.)„Kelių priežiūra“ lengva pergale pradėjo sezoną prieš „Raben Lietuva“ (100:57) (2019 spalio 15 d., antradienis, 13:56 val.)„Omega“ tris kėlinius vargo su „Raben Lietuva“ (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 23:00 val.)„Plastena“ be didesnio vargo įveikė „Raben Lietuva“ ekipą (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 21:37 val.)