Omega vs Telia (72:59)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 18 d., Trečiadienis, 19:05 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Po atkaklios kovos „Omega“ įveikė „Telia“

2019 gruodžio 18 d., Trečiadienis, 20:17 val., peržiūros: 853

Trečiadienį Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Omega“ ir „Telia“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo, tačiau „Omega“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir greitomis atakomis atitrūko nuo svečių ( 19:10). Antrame kėlinyje „Telia“ pradėjo lipti varžovams ant kulnų, tačiau niekaip nesisekė perlaužti rezultato į savas rankas ir „Omega“ išsaugojo tik šešių taškų pranašumą – 41:35.

Po ilgosios pertraukos „Telia“ įkrito į duobę, o aikštelės šeimininkai su kiekviena minute didino atotrūkį. Per likusį laiką svečiai toliau šaudė pro šalį ir tik paskutinę minutę „Telia“ pavyko pralaužti ledus, kur skirtumas ištirpo iki 10 taškų ( 61:51). Lemiamame kėlinyje „Telia“ į kilo į lemiamą šturmą, tačiau „Omega“ puikiai atsilaikė prieš varžovus ir iškovojo pergalę, rezultatu – 72:59 (19:10, 22:25, 20:16, 11:8)

Tik po atkaklios kovos „Telia“ įveikė „Raben Lietuva“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 21:44 val.)Po atkaklios kovos „Transunion“ palaužė „Omegą“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 08:42 val.)Po atkaklios kovos „Omega“ įrodė pranašumą prieš „Kelių priežiūrą“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 20:18 val.)Tik paskutinėmis minutėmis „Vilmista“ įveikė „Omegos“ ekipą (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 20:15 val.)„Omega“ užtikrintai įveikė „Kelių priežiūrą“ (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 20:17 val.)Kietoje kovoje ‒ „Omegos“ pergalė prieš „Remzą“ (2020 rugsėjo 09 d., trečiadienis, 21:49 val.)„Omega“ užtikrintai įveikė „Artilerijos bataliono“ ekipą (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 20:09 val.)„Plastena“ nepasigailėjo „Telia“ komandos (2019 spalio 29 d., antradienis, 23:49 val.)Tritaškiais prapliupęs „Artilerijos batalionas“ įveikė „Omegą“ (2020 vasario 06 d., ketvirtadienis, 21:40 val.)Emocijų kupinose rungtynėse ‒ „Omegos“ pergalė prieš „TransUnion“ (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:43 val.)