Festo vs Kaunas Metal (50:62)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 15 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Festo“ pripažino „Kaunas Metal“ pranašumą (50:62)

2019 gruodžio 15 d., Sekmadienis, 21:47 val., peržiūros: 781

2019 gruodžio 15 d., Sekmadienį, Kauno technikos kolegijos sporto salėje, įvyko įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Festo“ prieš svečius „Kaunas Metal“.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai, abiems komandoms krepšys buvo lyg užrištas, todėl po pirmojo ketvirčio švieslentėje buvo galima išvysti lygybę (9:9).

Antrąjame kėlinyje svečiai vis lengviau rado progas pelnyti taškus, kai tuo tarpu „Festo“ krepšininkai ir toliau vargo, todėl prieš ilgąją pertrauką „Kaunas Metal“ sugebėjo įgyti 7 taškų pranašumą (24:31).

Trečiajame kėlinyje komandos ir toliau demonstravo labai nerezultatyvų krepšinį, todėl rezultatas per daug nepakito ir pranašumą savo rankose ir toliau laikė svečiai (36:47).

Ketvirtajame kėlinyje „Festo“ krepšininkams ir toliau sunkiai sekėsi regzti derinius prieš varžovų kibią gynybą, todėl ypač nerezultatyviose rungtynėse pergalę sugebėjo švęsti „Kaunas Metal“ krepšininkai rezultatu 50:62 (9:9, 15:22, 12:16, 14:15).

„Kaunas Metal“ komandos krepšininkas E.Bliuvas:

Šiuo metu esame stipriai traumų išretinti, todėl buvo galima ir laimėti daugiau, kadangi matėsi lygių skirtumas.

„Freda“ sutriuškino „Kaunas Metal“ komandą (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 22:12 val.)„Arstrone“ įtikinamai nukovė „Kaunas Metal“ ir žengė į kitą etapą (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 21:48 val.)„Cramo“ išvargo pergalę prieš „Kaunas metal“ ekipą (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 23:26 val.)„Festo“ iškovojo pergalę prieš „Glasma Service“ (56:54) (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 21:41 val.)„Festo“ nesunkiai įveikė „Ulmas“ krepšininkus (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 21:08 val.)„Kaunas Metal“ pasiekė įtikinamą pergalę (2019 gruodžio 06 d., penktadienis, 21:31 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įtikinamai nukovė „Kaunas Metal“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 21:39 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ išvargo pergalę prieš „Kaunas Metal“ (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 01:39 val.)„Festo“ įtikinamai nukovė „Coca-Cola“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:17 val.)Nuo rungtynių pradžios pirmavę „Kaunas Metal“ lengvai įveikė „Remzą“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 20:38 val.)