Tiki & ITAB vs Cramo (96:69)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 10 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

Puikiai sužaistas pirmasis kėlinukas nulėmė „Tiki & ITAB“ pergalę

2020 sausio 10 d., Penktadienis, 21:36 val., peržiūros: 661

Sausio 10 dieną, 20:15 val., Šv. Kazimiero pagrindinės mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Tiki & ITAB“ (šeimininkai) ir „Cramo“ (svečiai). Negausiai susirinkę svečiai jau rungtynių pabaigoje visiškai nesusitvarkė gynyboje, greitai paleido varžovus tolyn, o „Tiki & ITAB“ beliko tik pademonstruoti viską ką moką puldami ir lengva pergalė jau buvo jų rankose. Rungtynės baigėsi rezultatu 96:69 (38:21, 24:20, 17:11, 17:17).

Jau rungtynių pradžioje tapo aišku, kad abi komandos tikrai nepersistegs gynyboje ir aikštelėje iš karto prasidėjo taškų lentynės. Milžinišką tempą demonstravę „Tiki & ITAB“ žaidėjai vien pirmojo kėlinuko metu surinko net 38 taškus, susikūrė solidų pranašumą ir prasidedant ilgajai pertraukai užtikrintai pirmavo rezultatu 62:41.

Antroje rungtynių dalyje šeimininkai jau nebesugebėjo išlaikyti tokio gero pataikymo ir jų rezultatyvumas smarkiai krito. Tačiau intrigos „Cramo“ atkurti nesugebėjo, skirtumas buvo tiesiog per didelis ir visą laiką išliko didesnis nei 20 taškų. „Tiki & ITAB“ užtikrintai laikė saugų atstumą nuo varžovų ir laimėjo susitikimą rezultatu 96:69.

Lukas Narmontas („Tiki & ITAB“):

„rungtynių pradžioje žaidėme labai dideliu tempu, tai padėjo nutolti, o ir varžovai susirinko ne geriausios sudėties, mes tuo pasinaudojome“.

Puikiai sužaistas trečiasis kėlinukas nulėmė „Remzos“ pergalę (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 21:05 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „Tiki & ITAB“ pavogė pergalę iš „Ulmo“ (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 20:59 val.)Po atkaklios kovos „Džinsų sklepas“ įveikė „Tiki & ITAB“ (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Freda“ įrodė savo pranašumą prieš „Tiki & ITAB“ krepšininkus (2020 vasario 07 d., penktadienis, 22:51 val.)„Kaunas Metal“ rungtynių pabaigoje nukovė „Tiki & ITAB“ (82:69) (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:58 val.)Ketvirtajame kėlinyje siautėjęs R.Valiulis išplėšė „Cramo“ pergalę prieš „Festo“ (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 17:46 val.)„Cramo“ turėjo vargo su „Tiki & ITAB“ ekipa (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 17:00 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įitikinamai nukovė „Tiki & ITAB“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 21:50 val.)Glasma Service tik po atkaklios kovos įveikė Tiki & ITAB (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 20:43 val.)Atkaklioje kovoje „Freda“ įveikė „Tiki & ITAB“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 22:22 val.)