Adma vs Dakra - Košmaras (86:68)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 10 d., Antradienis, 19:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

Antroje rungtynių pusėje „Adma“ įrodė pranašumą prieš „Dakra ‒ Košmaras“

2019 gruodžio 10 d., Antradienis, 20:20 val., peržiūros: 951

Antradienį Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Adma“ ir „Dakra – Košmaras“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Visą kėlinuką vyko kieta kova ir tik ketvirčio pabaigoje „Dakra – Košmaras“sugebėjo susikrauti minimalų pranašumą ( 24:26). Antrą kėlinuką „Adma“ pradėjo tolimais metimais ir svečiai buvo jau besivijančių vaidmenyje, o A.Kalnutis kėlinuko pabaigoje vertė taškus iš po krepšio ir „Adma“ susikrovė 6 taškų pranašumą – 43:37.

Po ilgosios pertraukos „Adma“ įjungė aukštesnę pavarą, kur greitai susikrovė dviženklį pranašumą. VIs delto, „Dakra – Košmaras“ puikiai sužaidė kelių minučių atkarpą ir skirtumas ištirpo iki 6 taškų. Likus žaisti dvi minutes R.Švagždys pelnė be atsako 7 taškus ir atstatė viską į vietas ( 72:54). Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas ir „Adma“ iškovojo pergalę, rezultatu – 86:68 (24:26, 19:11, 29:17, 14:14)

Po laimėtų rungtynių „Admos“ ekipos treneris, D.Jagminas, teigė:

„Sunki pradžia, paskui žaidėjai pavargo. Šiandien vertėmės tik gynėjais, nes mūsų centrai traumuoti“

„Adma“ tik rungtynių pabaigoje įrodė savo pranašumą prieš „Džinsų Sklepą“ (2020 sausio 07 d., antradienis, 20:46 val.)„Promatik“ nepasipriešino „Dakra ‒ Košmaras“ komandai (62:90) (2020 sausio 07 d., antradienis, 22:55 val.)„Promatik“ įveikė prastai puolime atrodžiusius „Dakra ‒ Košmaras“ krepšininkus (2020 rugsėjo 24 d., ketvirtadienis, 21:28 val.)Grupės favoritų kaktomušoje ‒ „Artstone“ ekipos sunki pergalė prieš „Dakrą ‒ Košmarą“ (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 22:03 val.)„Freda“ po sunkios kovos įveikė „Dakra ‒ Košmaras“ (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 22:57 val.)Antroje pusėje susikaupusi „Adma“ įtikinamai nukovė „Fredą“ (2020 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 20:31 val.)„Adma“ iškovojo pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 20:31 val.)„Artstone“ atsitiesė po pralaimėjimo praėjusiame ture ir įveikė „Dakra ‒ Košmaras“ ekipą (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)Menų kambarys & BC „Rhino“ dėl traumos prarado V. Kamarūną bei antroje pusėje nepasipriešino „Dakra ‒ Košmaras“ ekipai (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:21 val.)Po įtemptos kovos „Dakra ‒ košmaras“ palaužė „Adma“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 22:08 val.)