Remza vs Lemora & Minaltra & Deirama (65:81)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 11 d., Trečiadienis, 19:45 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

53 L. Damušio taškai privertė pirmą kartą kapituliuoti „Remzą“

2019 gruodžio 11 d., Trečiadienis, 20:49 val., peržiūros: 724

Trečiadienį, gruodžio 11 d., Šv. Kazimiero pagrindinės mokyklos sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Remza“ (5-0) ir „Lemora & Minaltra & Deirama“ (5-1) ekipų.

Rungtynių pradžioje „Remza“ iškart pabandė pabėgti ir įpusėjus kėliniui pirmavo 16:8, tačiau tada devynis taškus paeiliui įmetė L.Damušis, kurie leido „Lemora & Minaltra & Deirama“ priartėti iki 20:17.

Antrajame kėlinyje vyko permaininga, taškas į taškas kova. Nors po dviejų tolimų metimų šeimininkai kiek nutolo 44:38, tačiau ir vėl L.Damušis ėmėsi iniciatyvos, sumetė dešimt taškų iš eilės, kurie leido po dviejų kėlinių „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipai būti priekyje 44:48.

Trečiame kėlinuke ir toliau L.Damušis terorizavo šeimininkų krepšį, įmetęs tris tolimus metimus, o tai leido „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipai toliau pirmauti. Po trijų kėlinių – 56:61.

Lemiamame kėlinuke „Remza“ pirmuosius taškus pelnė tik sužaidus keturias minutes, o tuo pasinaudoję svečiai labai greitai nutolo dviženkle persvara, kurios „Remza“ jau nebepanaikino. Galutinis susitikimo rezultatas 65:81 (20:17, 24:31, 12:13, 9:20).

E.Kvilys („Lemora & Minaltra & Deirama“):

„manau, kad gerai užbėgom ir Lukutis padarė savo, pataikė. Aišku, ir visi kiti prisidėjo.“

Nuo rungtynių pradžios pirmavę „Kaunas Metal“ lengvai įveikė „Remzą“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 20:38 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“įtikinamai nugalėjo penkiese žaidusius „Cramo“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 16:35 val.)Ketvirtame ketvertyje „Freda“ įrodė pranašumą prieš „Remzą“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 22:29 val.)Puikiai sužaistas trečiasis kėlinukas nulėmė „Remzos“ pergalę (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 21:05 val.)Įnirtingame mače „Coca-Cola“ komandos pergalė prieš „Remzą“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 20:56 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama” užtikrintai įveikė „Plastena“ ekipą (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 22:46 val.)Kietoje kovoje ‒ „Omegos“ pergalė prieš „Remzą“ (2020 rugsėjo 09 d., trečiadienis, 21:49 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ išvargo pergalę prieš „Kaunas Metal“ (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 01:39 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Tiki & ITAB“ ir užsitikrino pirmą vietą grupėje (2020 kovo 06 d., penktadienis, 21:18 val.)Net 70 kamuolių atkovojusi „Remza“ pasiekė įtikinamą pergalę (2019 lapkričio 15 d., penktadienis, 22:27 val.)