Kaunas Metal vs Freda (78:50)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 20 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„Kaunas Metal“ pasiekė užtikrintą pergalę

2019 lapkričio 20 d., Trečiadienis, 22:19 val., peržiūros: 922

Trečiadienį, Lapkričio 20 diena, Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos C pogrupio varžybos tarp šeimininkų: „Kaunas Metal“ bei svečių - „Freda“.

Rungtynių pradžioje į prieki išsiveržė „Kaunas Metal“ komanda 9:0. Penktąją minutę pirmuosius taškus pelnė – „Freda “. Svečiai išlygino rezultatą ir per kelias minutės jau susikrovė kelių taškų pranašumą. Likus žaisti minute žiadimas vyko apylygis, bet šį ketvertį vienu tašku laimėjo svečiai – 15:16.

Antrąjį ketvertį kiek geriau pradėjo šeimininkai ,kurie ir toliau žaidė be klaidų ir taip įgijo jau solidų dviženklį pranašumą. Svečiams sunkiai sekėsi šis ketvertis, jie dare daug klaidų ir per ketvertį pataikė tik 7 taškus. Per likusį ketverčio laiką skirtumas tarp komandų dar šiek tiek paaugo, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo – 39:23.

Trečiajame ketvirtyje „Kaunas Metal“ toliau didino savo persvarą, kuri ketverčio viduryje siekė 20 taškų, o iki ketverčio pabaigos prie šios persvaros „Kaunas Metal“ pridėjo dar tris taškus laimėję nedidelę atkarpą 4:1 ketverčio gale. Po trečiojo ketverčio 61:39 pirmavo „Kaunas Metal“.

Ketvirtajame ketvirtyje svečiai stengėsi sumažinti turimą deficitą, tačiau tam kliudė gana prastas pataikymas, o kai svečiai ir pradėdavo sėkmingai mažinti atsilikimą, šeimininkai grąžindavo turėtą persvarą. „Kaunas Metal“ šiandien šventė pergalę rezultatu – 78:50.

„Kaunas Metal“ pasiekė įtikinamą pergalę (2019 gruodžio 06 d., penktadienis, 21:31 val.)„Kaunas Metal“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias prieš „Glasma Service“ (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)„Kaunas Metal“ nesugebėjo pasipriešinti „Remza“ (58:71) (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 23:31 val.)„Kaunas Metal“ itin lengvai įveikė „Ulmas“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 20:14 val.)„Kaunas Metal“ rungtynių pabaigoje nukovė „Tiki & ITAB“ (82:69) (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Kaunas Metal“ po įtemptos kovos įveikė „Glasma service“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)„Kaunas Metal“ rungtynių gale palaužė „Cramo“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 19:49 val.)„Kaunas Metal“ ir antrą kartą įveikė „Glasma Service“ (2020 rugsėjo 10 d., ketvirtadienis, 20:38 val.)„Arstrone“ įtikinamai nukovė „Kaunas Metal“ ir žengė į kitą etapą (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 21:48 val.)„Freda“ sutriuškino „Kaunas Metal“ komandą (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 22:12 val.)