Promatik vs Alaina (79:40)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 29 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Alainai“ pirmosios pergalės dar teks palaukti ‒ pralaimėta ir „Promatik“

2019 spalio 29 d., Antradienis, 21:36 val., peržiūros: 900

Antradienį, Įmonių lygos B pogrupyje dėl pirmosios pergalės šį sezoną susigrūmė „Promatik“ (0-1) ir „Alaina“ (0-3).

Rungtynes abi ekipos pradėjo aktyviu žaidimu puolime, tačiau greičiau į priekį pabėgo „Promatik“, kurie po R. Sadausko tritaškio paskutinę atakos sekundę nutolo 14:7. Nors „Alaina“ po Ž. Seiliaus metimų priartėjo iki 16:14, bet kėlinuko pabaigoje šeimininkai vėl nutolo – 28:19.

Antrajame kėlinuke „Promatik“ suspurtavo ir labai greitai jau pirmavo 41:20. Visgi, „Alaina“ kėlinuką užbaigė septyniais taškais be atsako ir šiek tiek priartėjo – 41:27.

Trečiojo kėlinuko pradžioje šeimininkai vėl įgijo dvidešimties taškų persvarą – 49:29. Po to dar sekė šeimininkų devyni taškai paeiliui ir rungtynių nugalėtojas jau tapo aiškus. Po trijų kėlinių – 60:34.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo klaidų virtine abejose aikštės pusėse, tačiau tai didesnės įtakos rungtynių eigai neturėjo. „Promatik“ dar labiau nutolo ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 79:40 (28:19, 13:8, 19:7, 19:6).

„Adma“ įtikinamai nugalėjo „Promatik“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 22:58 val.)„Artsone“ antroje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš „Promatik“ (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 22:34 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ lengvai įveikė „Promatik“ (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 22:51 val.)„Rimo & Patikima linija“ turėjo pripažinti „Promatik“ pranašumą (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 18:20 val.)„Adma“ užtikrintai įveikė „Promatik“ ekipą (2020 rugsėjo 17 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)Permainingose rungtynėse triumfavo „Promatik“ (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 21:40 val.)„Artstone“ įveikė „Promatik“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 21:27 val.)Visas rungtynes pirmavę „Džinsų sklepas“ įveikė „Promatik“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 19:45 val.)„Alaina“ nesugebėjo pasipriešinti „Džinsų sklepas“ (52:95) (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 23:49 val.)Įtemptoje kovoje kelialapį į kitą etapą iškovojo „Promatik“ (2020 rugsėjo 10 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)