Glasma Service vs Kaunas Metal (57:78)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 09 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Kaunas Metal atlaikė Glasma Service pasipriešinimą

2020 sausio 09 d., Ketvirtadienis, 21:34 val., peržiūros: 803

Ketvirtadienio vakarą, Kauno Švaros sporto salėje, įvyko KKL Įmonių lygos C pogrupio varžybos tarp šeimininkų Glasma Service bei svečių Kaunas Metal. Visų rungtynių metu vyravo lėtas, pozicinio pobūdžio krepšinis. Pirmąjį ketvirtį komandos pradėjo žaisdamos taškas į tašką, tačiau ketvirčiui įpusėjus, į priekį solidžiu skirtumu išsiveržti pavyko šeimininkams, kurie puikiai išnaudojo varžovų klaidas bei kelių iš eilės sėkmingų greitų atakų dėka įgavo tikrą motyvacinę bombą. Likus kelioms minutėms iki pirmojo kėlinuko pabaigos, Kaunas Metal krepšininkai visai netikėtai paaštrino gynybą bei ilgai netrukus grįžo į rungtynes. Sužaidus vos tris antrojo kėlinio minutes, svečių komandos žaidėjas patyrė traumą, tad rungtynės užsitęsė dėl reikalingos medikų pagalbos. Galiausiai rungtynėms prasitęsus, komandos ir toliau žaidė kaip lygi su lygia. Taškas į tašką viena kitai ekipos atsakinėjo iki pat ilgosios pertraukos.

Antroje rungtynių pusėje kur kas didesnę energiją pademonstravo svečiai. Sėkmingais prasiveržimais savo varžovus atakavę Kaunas Metal susikrovė 17-os taškų pranašumą bei pasiuntė Glasma Service į nokdauną. Trečiąjam kėliniui įsibėgėjus galiausiai atsigavo ir šeimininkai, nors šiame ketvirtyje jie įmetė vos 8 taškus, tačiau jie puikiai suprato, kad kovoje dėl pergalės jiems padėtų ir šie taškai. Paskutiniame rungtynių kėlinyje scenarijus nesikeitė. Kaunas Metal ir toliau dominavo puolime bei stabiliai palaikydami dviženklį pranašumą užbaigė šias rungtynes bei iškovojo šeštą pergalę šiame sezone.

13 taškų

Komandos „Kaunas Metal“ žaidėjo Roko Kabašinsko komentaras: „Šiais metais nusprendėm pradėt gintis, tai gal kažkiek minimaliai gavosi. O šiaip įmetėm, pataikėm savo metimus. Ypač trečiam kėliny puikiai pataikėm, o tas mums ir leido pabėgti. Traumuotam komandos draugui palinkėčiau kuo greičiau atsistot ant kojų ir svarbiausia, kad nieko baisaus nebūtų nutikę.“

Remza atlaikė Glasma Service komandos pasipriešinimą (2020 sausio 16 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)„Kaunas Metal“ ir antrą kartą įveikė „Glasma Service“ (2020 rugsėjo 10 d., ketvirtadienis, 20:38 val.)„Kaunas Metal“ po įtemptos kovos įveikė „Glasma service“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)„Kaunas Metal“ nesugebėjo pasipriešinti „Remza“ (58:71) (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 23:31 val.)„Kaunas Metal“ itin lengvai įveikė „Ulmas“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 20:14 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai įveikė „Glasma Service“ ekipą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:29 val.)Ketvirtame kėlinyje „Glasma Service“ įrodė pranašumą prieš „Ulmas“ (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 20:22 val.)„Kaunas Metal“ pergalingai pradėjo atkrintamąsias prieš „Glasma Service“ (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)„Kaunas Metal“ pasiekė įtikinamą pergalę (2019 gruodžio 06 d., penktadienis, 21:31 val.)„Cramo“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „„Glasma Service“ ekipą (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 16:48 val.)