Cramo vs Ulmas (87:68)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 17 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Antroje rungtynių pusėje „Cramo“ įrodė pranašumą prieš „Ulmą“

2019 lapkričio 17 d., Sekmadienis, 16:36 val., peržiūros: 764

Sekmadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Cramo“ ir „Ulmas“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo, tačiau „Cramo“ ekipa ketvirčio pabaigoje surengė keletą sėkmingų atkarpą ir įgijo 4 taškų pranašumą ( 27:23). Antrame kėlinyje toliau ekipos daugiau skyrė dėmesio puolimui, nei gynybai. „Ulmui“ pavyko pristabdyti varžovų aukštaūgius ir persvėrė rezultatą į savas rankas, tačiau „Cramo“ vėl užtikrinčiau sužaidė kėlinuko pabaigą – 45:43.

Po ilgosios pertraukos „Cramo“ įjungė aukštesnę pavarą, kur įspūdingai sužaidė kėlinuką ir susikrovė 23 taškų pranašumą. „Ulmas“ per trečią ketvirtį pelnė tik 5 taškus ( 71:48). Lemiamame kėlinyje aikštelės šeimininkai atsipalaidavo, o tuo pasinaudojo svečiai, kur sugebėjo laimėti kėlinuką, tačiau to buvo maža ir „Cramo“ iškovojo pergalę, rezultatu – 87:68 (27:23, 18:20, 26:5, 16:20)

Ketvirtame kėlinyje „Glasma Service“ įrodė pranašumą prieš „Ulmas“ (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 20:22 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „Tiki & ITAB“ pavogė pergalę iš „Ulmo“ (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 20:59 val.)„Cramo“ išvargo pergalę prieš „Kaunas metal“ ekipą (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 23:26 val.)„Cramo“ nesunkiai įveikė „Ulmą“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 18:56 val.)„Kaunas Metal“ rungtynių gale palaužė „Cramo“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 19:49 val.)P.Šilkaitis išplėšė pergalę „Cramo“ prieš „Coca ‒ cola“ ekipą (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 17:14 val.)„Cramo“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „„Glasma Service“ ekipą (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 16:48 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai nukovė „Ulmą“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 22:16 val.)Ketvirtajame kėlinyje siautėjęs R.Valiulis išplėšė „Cramo“ pergalę prieš „Festo“ (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 17:46 val.)„Festo“ nesunkiai įveikė „Ulmą“ (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 18:54 val.)