Džinsų sklepas vs Dakra - Košmaras (63:81)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 10 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Dakra ‒ Košmaras“ atsigavo po netikėto pralaimėjimo praeitame ture įveikdami „Džinsų sklepą“

2019 lapkričio 10 d., Sekmadienis, 18:54 val., peržiūros: 807

Sekmadienį, lapkričio 10 d., Įmonių lygos B pogrupyje susitiko „Džinsų sklepas“ (2-1) ir „Dakra – Košmaras“ (3-1).

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu ir įpusėjus kėlinukui rezultatas buvo 7:7. Bet antroje pirmo kėlinio pusėje „Dakra – Košmaras“, pasinaudodami varžovų klaidomis, spurtavo ir nutolo septynių taškų persvara. Visgi, dviem tolimais metimais „Džinsų sklepas“ priartėjo ir pirmą kėlinį pralaimėjo 16:19.

Antrajame kėlinyje po P. Kuzminsko tritaškio „Dakra – Košmaras“ nutolo 22:31. Ir toliau svečiai turėjo iniciatyvą rungtynėse, o po kelių rezultatyvių D. Labašausko prasiveržimų jau nutolo dviženkle persvara 27:38.

Trečiąjį kėlinį „Džinsų sklepas“ pradėjo spurtuodami 12:0 ir jau po trijų minučių pirmavo 39:38. Tačiau „Dakra – Košmaras“ po kelių taiklių metimų vėl nutolo – 43:49. Nors šeimininkai iškart lygino rezultatą, bet „Dakra – Košmaras“ baigė kėlinį šešiais taškais be atsako ir po trijų kėlinių pirmavo 53:59.

Lemiamame kėlinuke „Džinsų sklepas“ iškart priartėjo iki trijų taškų, tačiau tada kelis sunkius metimus pataikė M.Jakštas, po tritaškį pridėjo M.Kluonius ir D.Labašauskas, o „Dakra ‒ Košmaras“ pabėgo ir iškovojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 63:81 (16:19, 11:19, 24:19, 12:24).

„Dakra- košmaras“ nugalėjo „Džinsų sklepą“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ nesunkiai įveikė „Alainą“ (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ užtikrintai laimėjo prieš Elektrėnų „Pastolinis“ komandą (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:56 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ lengvai įveikė „Promatik“ (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 22:51 val.)„Adma“ po nelengvos kovos įveikė „Džinsų sklepą“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 19:05 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įtikinamai laimėjo prieš „Rimo & Patikima linija“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Dakra ‒ košmaras“ nepasigailėjo Elektrėnų „Pastolinio“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 22:06 val.)„Artstone“ be didesnio vargo nugalėjo „Džinsų sklepą“ (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įtikinamai nugalėjo „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 18:16 val.)