Rimo & Patikima linija vs Dakra - Košmaras (54:93)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 27 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

„Dakra ‒ Košmaras“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“

2019 spalio 27 d., Sekmadienis, 18:16 val., peržiūros: 1444

Sekmadienį Garliavos Jonučių gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Rimo & Patikima linija“ ir „Dakra – Košmaras“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo, tačiau „Dakra – Košmaras“ surengė spurtą 7:0 ir „Rimo & Patikima linija“ buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę. M.Jakštas toliau pratęsė savo pasirodymą ir komandas skyrė 13 taškų ( 13:26). Antrame kėlinyje svečiai toliau nestabdė apsukų ir su kiekviena minutė tik didino pranašumą, kur prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 28 taškai – 21:49.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepakito, tačiau „Dakra – Košmaras“ sugebėjo kėlinuką laimėti tik vienu tašku ( 40:69). Lemiamame kėlinyje svečiai įjungė aukštesnę pavarą, kur pranašumas tik augo. „Rimo & Patikima linija“ buvo bejėgiai prieš varžovų puolimą ir „Dakra – Košmaras“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 54:93 (13:26, 8:23, 19:20, 14:24)

„Džinsų sklepas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Rimo & Patikima linija“ (2019 lapkričio 03 d., sekmadienis, 18:24 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įtikinamai laimėjo prieš „Rimo & Patikima linija“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Adma“ įtikinamai nugalėjo „Rimo & Patikima linija“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 21:19 val.)Dviejų pratęsimų trileryje ‒ Menų kambarys & BC „Rhino“ pergalė prieš „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 22:05 val.)„Džinsų sklepas“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 18:42 val.)Reto nerezultatyvumo rungtynėse „Promatik“ pergalė prieš „Rimo&Patikima linija“ (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 00:39 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ nesunkiai įveikė „Alainą“ (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Dakra ‒ košmaras“ nepasigailėjo Elektrėnų „Pastolinio“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 22:06 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ užtikrintai laimėjo prieš Elektrėnų „Pastolinis“ komandą (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:56 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ po pertraukos įvėkė „Rimo & Patikima linija“ (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 21:13 val.)