Cramo vs Freda (98:79)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 02 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Cramo“ įtikinamai nugalėjo „Freda“

2020 vasario 02 d., Sekmadienis, 19:11 val., peržiūros: 973

Sekmadienį, vasario 2 diena, Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, C pogrupio rungtynės tarp šeimininkų „Cramo“ bei svečių -“Freda“. Gerą komandinį žaidimą pademonstravę šeimininkai, šventė užtikrintą pergalę, rezultatu: 98:79 (26:19, 30:16, 22:26, 20:18).

Pirmas kėlinys prasidėjo rezultatyviai, abejos komandos keitėsi taikliais metimais tiek iš dvitaškio (62.5% – 50%), tiek iš tritaškio(57.1% – 40%) zonos. To pasekoje, rezultatas po pirmųjų dešimties minučių išliko apyligis 26:19. Antrajame kėlinyje šeimininkai spurtavo. Pasinaudoję varžvovų netaikliais metimais, „Cramo“ baudė varžovus greitomis atakomis, taip pat taiklūs J. Kasnausko tritaškiai (3/3) leido šeimininkams po antrojo kėlinio turėti dviženklį pranašumą 56:35.

Trečiajame kėlinyje geras V. Gailiūno žaidimas suteikė „Freda“ galimybę grįžti į rungtynes. Tačiau šeimininkai neatsipalaidavo ir toliau laikė savąjį pranašumą. Rezultatas po trečiojo kėlinio- 78:61. Ketvirtajame kėlinyje „Cramo“ nemažino tempo. Geras komandinis žaidimas puolime, leido pelnyti lengvus taškus. Gerą gynybą bei komandinį žaidimą pademonstravę šeimininkai, šventė užtikrintą pergalę, rezultatu: 98:79.

„Cramo“ komandos žaidėjo R. Valiulio komentaras:

Nors ir mažai susirinkom,pergalę lėmė susikalbėjimas žaidime bei gera gynyba.

Antroje pusėje susikaupusi „Adma“ įtikinamai nukovė „Fredą“ (2020 rugsėjo 27 d., sekmadienis, 20:31 val.)„Cramo“ nesunkiai įveikė „Ulmą“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 18:56 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“įtikinamai nugalėjo penkiese žaidusius „Cramo“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 16:35 val.)„Cramo“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „Festo“ (2019 spalio 20 d., sekmadienis, 21:06 val.)„Festo“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Fredą“ (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 21:28 val.)„Cramo“ išvargo pergalę prieš „Kaunas metal“ ekipą (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 23:26 val.)„Cramo“ turėjo vargo su „Tiki & ITAB“ ekipa (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 17:00 val.)„Cramo“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „„Glasma Service“ ekipą (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 16:48 val.)„Remza“ laimėjo trilerį prieš „Fredos“ ekipą (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 22:33 val.)Permainingose rungtynėse „Coca-Cola“ palaužė „Fredą“ (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 20:36 val.)