Kaunas Metal vs Festo (66:63)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 15 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„Kaunas Metal“ fantastiškai atsitiesė po trijų nesėkmingų kėlinių ir palaužė „Festo“

2020 sausio 15 d., Trečiadienis, 21:41 val., peržiūros: 732

Trečiadienį, sausio 15 d., Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Kaunas Metal“ (6-4) ir „Festo“ (4-7) ekipų.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Festo“ ekipa, kuri po aštuonių iš eilės M. Kadakauskio taškų kėlinio pabaigoje pirmą kėlinį laimėjo 11:20.

Antrajame kėlinyje ir toliau puikią bangą pagavę svečiai sugebėjo dar labiau nutolti ir pasibaigus kėliniui jau buvo priekyje 25:41.

Trečiajame kėlinyje R.Kabašinskas smeigė tris tritaškius, „Kaunas Metal“ zonine gynyba kiek apstabdė varžovų puolimą, o tai šeimininkams leido priartėti – 43:56.

Ketvirtajame kėlinuke „Kaunas Metal“ fantastiškai atsitiesė, leido svečiams įmesti tik septynis taškus, o R. Kabašinsko ir M. Čižo tritaškiai rungtynių pabaigoje leido šeimininkams triumfuoti. Galutinis susitikimo rezultatas 66:63 (11:20, 14:21, 18:15, 23:7).

R.Buckus („Kaunas Metal“):

„šiandien nedaug susirinkom, nes daug žaidėjų traumuotų, du kėlinius žaidėme prastai, bet po to apsitarėme, antroje pusėje parodėme kovotojų dvasią ir nugalėjome.“

„Kaunas Metal“ rungtynių gale palaužė „Cramo“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 19:49 val.)„Cramo“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „Festo“ (2019 spalio 20 d., sekmadienis, 21:06 val.)„Kaunas Metal“ pasiekė įtikinamą pergalę (2019 gruodžio 06 d., penktadienis, 21:31 val.)„Kaunas Metal“ po įtemptos kovos įveikė „Glasma service“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)„Kaunas Metal“ rungtynių pabaigoje nukovė „Tiki & ITAB“ (82:69) (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Kaunas Metal“ itin lengvai įveikė „Ulmas“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 20:14 val.)„Kaunas Metal“ nesugebėjo pasipriešinti „Remza“ (58:71) (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 23:31 val.)„Kaunas Metal“ ir antrą kartą įveikė „Glasma Service“ (2020 rugsėjo 10 d., ketvirtadienis, 20:38 val.)„Kaunas Metal“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 22:19 val.)„Freda“ nepasigailėjo „Festo“ komandos (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 22:31 val.)