Plastena vs Cramo (84:63)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2020 rugsėjo 14 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

„Plastena“ įveikė „Cramo“ ekipą

2020 rugsėjo 14 d., Pirmadienis, 21:44 val., peržiūros: 936

Garliavos A.Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos "Xiaomi" pirmenybių aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko "Plastena" ir "Cramo".

Nuo pat rungtynių pradžios "Plastena" perėmė iniciatyvą į savas rankas kur iki kėlinuko pabaigos išlaikė dviženklį pranašumą ( 28:16). Antrame kėlinyje "Cramo" toliau buksavo tiek puolime, tiek gynyboje, o šeimininkai nestabdė puolime ir tolo nuo varžovų – 50:25

Po ilgosios pertraukos "Cramo" įjungė aukštesnę pavarą, kur šeimininkai privalėjo išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką "Plastena" atsilaikė prieš varžovų šturmą ir išlaikė 17 taškų pranašumą ( 62:45). Lemiamame kėlinyje svečiai nesugebėjo atsitiesti, o "Plastena" puikiai sužaidė rungtynių pabaigą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 84:63 (28:16, 22:9, 12:20, 22:18)

Ramūnas Andrijauskas

„Remza“ įveikė „Cramo“ ekipą (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:55 val.)„Plastena“ užtikrintai įveikė „Vilmistos“ ekipą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 21:06 val.)Tik po atkaklios kovos „Plastena“ įveikė „TransUnion“ ekipą (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:43 val.)„Plastena“ be didesnio vargo įveikė „Raben Lietuva“ ekipą (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 21:37 val.)„Plastena“ dar kartą sutriuškino „Nemuno“ ekipą (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 19:20 val.)„Plastena“ nepasigailėjo „Telia“ komandos (2019 spalio 29 d., antradienis, 23:49 val.)„Plastena“ užtikrintai nugalėjo „Kelių priežiūros“ ekipą (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 21:27 val.)„Freda“ po atkaklios kovos įveikė „Cramo“ (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 22:13 val.)„Ryterna“ gana lengvai susitvarkė su „Cramo“ (2020 rugsėjo 10 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)Po atkaklios kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Plastena“ ekipą (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 21:47 val.)