Freda vs Plastena (87:57)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2020 spalio 01 d., Ketvirtadienis, 21:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Freda“ lengvai patiesė „Plastena“ ir žais Mažosios taurės finale

2020 spalio 01 d., Ketvirtadienis, 22:56 val., peržiūros: 923

Ketvirtadienį, spalio 1 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, Mažosios taurės, pusfinalio rungtynės tarp vietos „Freda“ bei svečių „Plastena”. Aikštelės šeimininkai jau per pirmąją rungtynių pusę sudėjo visus taškus ant “i” ir iškovojo įtikinamą pergalę.

Rungtynes komandos pradėjo gana blankiai, sunkiai pataikė į krepšį. Vėliau savo pranašumą pradėjo įrodinėti aikštelės šeimininkai, kurie išnaudojo varžovų klaidas bei pataikė porą tolimų metimų, kurie leido jiems įgyti dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką “Freda” smeigė dar kelis taiklius tolimus metimus ir jau įgijo triuškinamą pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 27:10. Antrojo ketvirčio pradžioje vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė. „Plastena“ ir toliau sunkiai puolė, leido savo varžovams rinkti taškus iš greitų išpuolių, o skirtumas tarp komandų tik dar labiau išaugo. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 48:21.

Trečiojo kėlinio metu „Plastena“ jau pradėjo rodyti gyvybės ženklus ir sužaidė gana neblogą ketvirtį puolime bei gynyboje ir kiek apkarpė savo atsilikimą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 62:44. Lemiamo ketvirčio pradžioje „Freda“ vėl smogė savo varžovams ir net neleido jiems pagalvoti apie pergalę. Likęs rungtynių laikas tebuvo tik formalumas ir „Freda“ iškovojo vietą finale. Galutinis rungtynių rezultatas 87:57.

Vaidotas Gadliauskas

„Ryterna“ iškovojo Mažosios taurės auksą! (2020 spalio 03 d., šeštadienis, 19:17 val.)„Plastena“ fantastiškoje dvikovoje čiupo Mažosios taurės bronzą (2020 spalio 03 d., šeštadienis, 17:55 val.)„Freda“ nepasigailėjo „Festo“ komandos (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Freda“ pratęsė „Ulmo“ pralaimėjimų seriją iki septynių (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 19:01 val.)„Omega“ su kaupu atsirevanšavo „Plastena“ ekipai (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 20:41 val.)„Freda“ nesunkiai įveikė „Elektrėnų Pastolinį“ (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 22:19 val.)Antroje rungtynių pusėje „Plastena“ įrodė pranašumą prieš „Omegą“ (2019 lapkričio 25 d., pirmadienis, 21:49 val.)Sunkiai taškus rinkę „TransUnion“ krepšininkai pripažino „Plastenos“ pranašumą (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama” užtikrintai įveikė „Plastena“ ekipą (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Freda“ nesunkiai laimėjo namuose prieš „Glasma Service“ (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 23:00 val.)