Tiki & ITAB vs Glasma Service (79:86)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 22 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

„Glasma Service“ išbarstė persvarą, bet pergalę išsaugojo

2019 lapkričio 22 d., Penktadienis, 22:09 val., peržiūros: 707

Lapkričio 22 dieną, 20:30 val., Šv. Kazimiero pagrindinės mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Tiki & ITAB“ (šeimininkai) ir „Glasma Service“ (svečiai). Nors „Glasma Service“ pirmoje rungtynių dalyje pirmavo solidžiu, dviženkliu, pranašumu, tačiau po ilgosios pertraukos varžovais sugebėjo ne tik išlyginti, bet ir persverti rezultatą savo naudai. Paskutinėmis minutėmis tiksliau sužaidę „Glasma Service“ vis tik sugebėjo išplėšti pergalę ir laimėjo rungtynes rezultatu 79:86 (10:20, 24:25, 27:15, 18:26).

Rungtynes labai aktyviai pradėjo „Glasma Service“ krepšininkai, kurie neblogai išnaudojo savo greitį ir dar pirmojo kėlinuko metu susikrovė dviženklį pranašumą. Nors skirtumas augo ir antrojo ketvirčio metu, o vienu momentu komandas skyrė net 19 taškų, tačiau šeimininkai pagaliau pradėjo pataikyti iš tritaškio zonos ir tai jiems leido atsitiesti. Prasidedant ilgajai pertraukai „Glasma Service“ buvo priekyje rezultatu 34:45.

Antroje rungtynių dalyje „Glasma Service“ vis dar išlaikė persvarą savo rankose, bet visiškai nesugaudė varžovų lyderio G. Palinausko, kurio pastangomis skirtumas išnyko, o „Tiki & ITAB“ pagaliau persvėrė rezultatą. Paskutinėmis minutėmis svečiai pademostravo kur kas tikslesnį žaidimą, surengė geras atakas, o skuboti „Tiki & ITAB“ ekipos išpuoliai tikslo nepasiekė. „Glasma Service“ atsitiesė ir laimėjo rungtynes rezultatu 79:86.

„Glasma Service“ iškovojo pirmąją pergalę nugalėdami „Festo“ (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 20:14 val.)Ketvirtame kėlinyje „Glasma Service“ įrodė pranašumą prieš „Ulmas“ (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 20:22 val.)„Kaunas Metal“ pasiekė įtikinamą pergalę (2019 gruodžio 06 d., penktadienis, 21:31 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai įveikė „Glasma Service“ ekipą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:29 val.)Glasma Service tik po atkaklios kovos įveikė Tiki & ITAB (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 20:43 val.)„Glasma Service“ nugalėjo „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipos penketuką (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 20:30 val.)Net 70 kamuolių atkovojusi „Remza“ pasiekė įtikinamą pergalę (2019 lapkričio 15 d., penktadienis, 22:27 val.)„Tiki & ITAB“ ir antrą kartą įveikė „Festo“ bei pralenkė juos turnyrinėje lentelėje (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 20:31 val.)Po atkaklios kovos triumfavo „Glasma Service“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 20:45 val.)„Remza“ pergalę pasiekė po dviejų pratęsimų (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 21:55 val.)