Remza vs Festo (102:83)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 18 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

„Remza“ rungtynių pabaigoje spurtavo ir įveikė „Festo“

2019 gruodžio 18 d., Trečiadienis, 21:20 val., peržiūros: 851

Gruodžio 18 dieną, 19:30 val., Šv. Kazimiero pagrindinės mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Remza“ (šeimininkai) ir „Festo“ (svečiai). Daugiau nei tris kėlinukus komandos žaidė lygiai ir tik puikiai sužaista rungtynių pabaiga padėjo „Remzos“ ekipai pasiekti pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 102:83 (23:21, 24:23, 22:18, 33:21)

Rungtynes abi komandos pradėjo gana lygiai, nors iš pradžių krepšininkai sunkiai rinko taškus, bet po truputėlį žaidimas įsivažiavo ir rungtynės tapo labai rezultatyvios. Antrojo kėlinuko metu „Remza“ pirmą kartą šį vakarą susikrovė dviženklį pranašumą. Tiesa, šeimininkai persvara džiaugėsi neilgai ir dar iki ilgosios pertraukos savo pranašumą išbarstė. Po dviejų kėlinukų „Remza“ pirmavo rezultatu 47:44.

Antroje rungtynių dalyje „Festo“ net neketino nusileisti ir visą laiką lipo varžovams ant kulnų, skirtumas visą laiką išliko gana nedidelis, o likus žaisti 3 minutes komandas skyrė vos 2 taškeliai. Tačiau po „Remzos“ minutinės pertraukėlės šeimininkai surengė labai galingą spurtą, akimirksniu padidino persvarą iki 20 taškų ir taip sutvarkė visus formalumus. Rungtynės baigėsi rezultatu 102:83.

Žilvinas Zakrasas („Remza“):

„šiandien kažkaip prastai dirbome gynyboje ir tik rungtynių gale susiėmėme, to užteko, kad padidintume persvarą ir laimėtume rungtynes“.

„Remza“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Cramo“ krepšininkus (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 21:27 val.)„Remza“ įtikinamai įveikė „Ulmo“ ekipą (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 18:50 val.)„Cramo“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „Festo“ (2019 spalio 20 d., sekmadienis, 21:06 val.)„Festo“ nesunkiai įveikė „Ulmą“ (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 18:54 val.)„Remza“ įveikė „Cramo“ ekipą (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:55 val.)„Freda“ nepasigailėjo „Festo“ komandos (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 22:31 val.)„Festo“ nesunkiai įveikė „Ulmas“ krepšininkus (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 21:08 val.)Permainingose rungtynėse, pergalę džiaugėsi„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikdami „Festo“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 21:31 val.)„Remza“ laimėjo trilerį prieš „Fredos“ ekipą (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Remza“ įtikinamai nurungė „Coca-Cola“ (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 20:49 val.)