Raben Lietuva vs Artilerijos batalionas (51:53)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 04 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

Po atkaklios kovos „Artilerijos batalionas“ įveikė „Raben Lietuva“

2019 gruodžio 04 d., Trečiadienis, 21:34 val., peržiūros: 779

Trečiadienį Garliavos A.Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Raben Lietuva“ ir „Artilerijos batalionas“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Artilerijos batalionas“, tačiau pavyko šeimininkams išlyginti rezultatą. Vis dėlto, svečiai sužaidė puikią atkarpą ir „Raben Lietuva“ paliko be taškų ( 9:19). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli ir sunkiai komandoms sekėsi rinkti taškus. „Artilerijos batalionui“ kėlinuko pabaigoje pavyko išlaikyti turėtą pranašumą – 19:27

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Šeimininkams toliau sunkiai sumažinti skirtumą, kur koją kišo klaidos puolime ( 37:42). Lemiamame kėlinyje „Raben LIetuva“ kilo į šturmą ir likus dviems minutėms rezultatas tapo lygus ( 51:51). Per likusį laiką P.Digrys pelnė aukso vertės taškus, o „Raben Lietuva“ lemiamas tritaškis skriejo pro šalį ir „Artilerijos batalionas“ iškovojo pergalę, rezultatu – 51:53 (9:19, 10:8, 18:15, 14:11)

Po laimėtų rungtynių „Artilerijos batalionas“ ekipos treneris, D.Kriaučiūnas, kalbėjo:

„Pataikėme neblogų metimų. Susitvarkė su gynyba. Pavyko pristabdyti varžovų centrą, kuris dominavo po krepšiu. Parodėme charakterį rungtynių pabaigoje,nes turėjome dešimties taškų pranašumą, tačiau išbarstėme. Taip pat, varžovų kelios klaidos puolime padėjo mums.“

Tik po atkaklios kovos „Telia“ įveikė „Raben Lietuva“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 21:44 val.)Tritaškiais prapliupęs „Artilerijos batalionas“ įveikė „Omegą“ (2020 vasario 06 d., ketvirtadienis, 21:40 val.)Nerezultatyvioje dvikovoje „Artilerijos batalionas“ palaužė „Nemuną“ (2020 vasario 20 d., ketvirtadienis, 19:18 val.)„Kelių priežiūra“ po atkaklios kovos įveikė „Raben Lietuva“ (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 21:34 val.)„Vilmista“ po sunkios kovos įveikė „Raben Lietuva“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 21:56 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Telia“ pergalė prieš „Raben Lietuva“ (2019 lapkričio 20 d., trečiadienis, 21:23 val.)Super vangiai puolime atrodęs „Artilerijos batalionas“ nepasipriešino „TransUnion“ ekipai (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 21:31 val.)„Artilerijos batalionas“ turėjo pripažinti „Plastenos“ pranašumą (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 21:28 val.)„Plastena“ be didesnio vargo įveikė „Raben Lietuva“ ekipą (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 21:37 val.)„Plastena“ užbombardavo „Artilerijos batalionas“ ekipą tolimais metimais (2020 vasario 18 d., antradienis, 21:39 val.)