Raben Lietuva vs Plastena (45:87)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 18 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

„Plastena“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Raben Lietuva“ ekipą

2019 gruodžio 18 d., Trečiadienis, 21:41 val., peržiūros: 890

Trečiadienį Garliavos A.Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Raben Lietuva“ ir „Plastena“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau „Plastenos“ pradėjo ryškėti pranašumas su kiekviena minute ( 8:15) Antrame kėlinyje „Raben Lietuva“ pradėjo strigti tiek puolime, tiek gynyboje ir įpusėjus kėlinukui komandas skyrė jau 21 taškas ( 10:31). Po minutės pertraukėlės „Plastena“ toliau nestabdė apsukų ir komandas skyrė 26 taškai – 20:46

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. „Plastena“ toliau įrodinėjo, kad jie yra verti pergalės ir po trijų kėlinių komandas skyrė 34 taškai ( 34:68). Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas ir „Plastena“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 45:87 (8:15, 12:31, 14:22, 11:19)

Po laimėtų rungtynių „Plastenos“ ekipos treneris, M.Gaubys, kalbėjo apie triuškinančią pergalę:

„Komandų lygis skyrėsi. Nors negausiai susirinkimo, tačiau žaidėjai mokantys žaisti. Aišku, trūksta komandai dar susižaidimo“

„Vilmista“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Raben Lietuva (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 21:21 val.)„Plastena“ iškovojo dar vieną triuškinančią pergalę prieš „Telia“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 21:40 val.) „Raben Lietuva“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Nemuno“ ekipą (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 19:38 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 19:21 val.)„Plastena“ be didesnio vargo įveikė „Raben Lietuva“ ekipą (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 21:37 val.)„Plastena“ dar kartą sutriuškino „Nemuno“ ekipą (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 19:20 val.)„Omega“ tris kėlinius vargo su „Raben Lietuva“ (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 23:00 val.)„Vilmista“ po sunkios kovos įveikė „Raben Lietuva“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Kelių priežiūra“ lengva pergale pradėjo sezoną prieš „Raben Lietuva“ (100:57) (2019 spalio 15 d., antradienis, 13:56 val.)„TransUnion“ laimėjo pirmą kartą ir paliko „Raben Lietuva“ be pergalių (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 21:39 val.)